Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiúk! Ti hogyan győztét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk! Ti hogyan győztétek le magatokban a félelmet az ismerkedés előtt?

Figyelt kérdés
Én úgy bevagyok szar*a hogy még facebookon sem merek ráírni mert nem ismerjük egymást, csak rátaláltam.
2011. jan. 31. 17:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nem azt mondom h legyen komoly. de ne kezdjen egyből nyomulni... nem hinném h ez minden lánynak bejön. csak szép fokozatosan. indító szövegnek tökéletesen jó amit példának írt a srác.
2011. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Fülünyúl ***** válasza:

"igen azért írtam én is így "határozottság" :) nekem az inkább nyomulós amit a 27/N írt"

21/L


A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:21



*facepalm*

Hol írtam én bármi nyomulósat? Olvasd már el amit írtam, vagy legalább értelmezni próbáld meg...

Nem írtam levelet, hanem egy előző válaszoló leveléből emeltem ki a hibákat.

Továbbá, az hogy az általam említett hibák ha nem szerepelnek egy ilyen ismerkedős levélben, az még nem jelenti azt, hogy nyomulós, vagy nyomulósan kell megírni. Ne legyél már ennyire hülye és erőltesd ezt a nyomulósdit mert semmi ilyet nem írtam...

2011. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

én meg azt magyarázom h abban a levélben nem volt semmi hiba!!! nem értem mért kellett "átjavítani"...

különben is az a lényeg h önmagát adja aztán vagy tetszik a másiknak v nem.

2011. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Kösz. Nem azért írtam le azt a levelet a kérdezőnek, hogy valaki átjavítsa ha nem tetszik neki. Ha nem tetszik akkor írjon egyet és szivesen elolvasnám.
2011. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!