Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy tök ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy tök ismeretlen lánynak, egy internetes társkeresőn?

Figyelt kérdés
Hogyan próbáljak nyitni felé?
2011. jan. 31. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia. hogy telt a múlt pénteked? én kerestem a szívedet, de nem találtam, nem akarod nekem adni?:DDD
2011. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát pl. szerintem: Sya, nagyon jók a képeid, nagyon jól nézel ki/tetszel. Esetleg elkérhetem az msn/skype (vagy valami) címedet?

Ha nem jössz be neki, úgyse adja meg és nem vesztest semmit.

Én is a pasimmal interneten jöttünk össze, még 3 éve :D

17/L

2011. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha elmúltál 16 akkor könyörgöm normálisan, rövidítés mentesen fogalmazz!! Nagyon idegesítő a "sya, cupp, köszcsi, naon" típusú szavak.


Én ezt írnám: "Szia! Szimpatikusnak tűnsz a képed alapján, van kedved levelezni?"


Egyébként fantázia!:)) Ha van valami amiről már tudod, hogy közös pont akkor arról is írhatsz. Hány éves vagy, hogy ennyire tanácstalan vagy?


L/19

2011. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írsz, úgyis a képed alapján dönti el, h visszaír-e.
2011. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak pár sort írt magáról, de az nem tartalmas, ütős, akkor hagyd a fenébe, mert egy lúzer. Kivéve, ha te is az vagy (bocsi). Mint veterán online társkeresős írok :)

Ne egy soros levelet írj neki, hanem olyat, amire nem csak "igen" vagy "nem" választ lehet adni, hanem normálisan válaszolni. Reagálj azokra, amiket a bemutatkozásában, a profiljában olvastál, és tetszettek. Mondd el ezekről a véleményed, és írj magadról is viszonzásképp. Ilyen a tökéletes levél, vagy, ha csak két sorosat akarsz, akkor jobb, ha igazán humoros vagy, valódi humorérzékkel, és nem elpoénkodod a helyzetet, mert sokszor szánalmasan csapódik le (kivéve szánalmas embereknél... bocsi, ha negatív vagyok).

Mindenképp dicsérni kell azt, amit leírt magáról (mert különben is minek írnál neki, ha nem tartod dicséretre méltónak), ez hatásos. Ne a képeid vedd elő, én napokig győzködtem magam a válaszadásra, ha olyan levelet kaptam, amiben a külsőm ajnározta. Persze ez is kell, ahogy előrébb haladunk a társalgásban, de ha ezzel nyit, értelmesebb mondat nem jön ki a száján, olyan, mintha nem is érdekelném pont ÉN magam, a lényegem (a személyiségem, az életem, a dolgaim)... Lásd meg a lehetőséget, mankókat arra, hogy értelmesnek, tapintatosnak, komoly érdeklődőnek mutasd be magad. Sok sikert!

2011. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* Ne a képeiT vedd elő
2011. febr. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

" Szia. Szimpatikusnak találtalak a profilod alapján, szeretnélek megismerni. Kérlek, add meg az MSN címedet."

Legyél udvarias, nem kell a nyomulós, közhelyes szöveg.

Esetleg írj pár sort magadról (hobbi, kedvenc zene, film stb.)

2011. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Válaszoltam:))
2011. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" Szia. Szimpatikusnak találtalak a profilod alapján, szeretnélek megismerni. Kérlek, add meg az MSN címedet."



03:10-es vagyok. Ez pont, hogy tolakodó, nyomulós, én nemszerettem az ilyet, ráadásul ki sem tűnik, mert naponta több ilyet is kaptam, elég unalmas. Szerintem ezt a szöveget felejtse el mindenki. Miért adja meg rögtön az msn címét? És ha nem is tetszik neki, és ha még nem is tud semmit a srácról? Én hülyét kapok az ilyentől, ne haragudjatok...

2011. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem pont az nyomulós, ha előre leírja az egész életét akkor is, ha a lány nem kíváncsi rá. MSN-en kötetlenül tudnak beszélgetni, sokkal egyszerűbb kérdéseket feltenni, attól függően, hogyan alakul a beszélgetés. A lány kezében a döntés, hogy meg szeretné-e ismerni közelebbről.
2011. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!