Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk szerintetek gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Az egyik fiúosztálytársam nagyon bunkón viselkedett velem azért mert tetszettem neki több mint egy évig és le is égetett többször az osztálytársaim elött.Ezért amikor komolyan megkérdezte h járunk-e visszzautasítottam nem éppen kedvesen.De miért kell ilyen hülyének lenni egyeseknek h tetszik ezért bunkó vagyok vele 16 évesen?
2011. febr. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem érzel iránta semmit, érthető és helyes, hogy megmondtad neki, de előbb is lehetett volna, nem kellett volna várni 1 évet! most összetörted a szivét, de ha elfogadja a visszautasítást, sajnos még jobban fog cseszegetni! én annyit csinálnék, hogy egy bocsánatkéréssel elmondanám neki hogy sajnos nem jöhet össze, nem pedig bunkón szarok az érzéseire! de sok szerencsét :D
2011. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert a férfi próbálja megteremteni a tiszteletet, hogy ő "akkor is milyen erős volt, hogy meg tudott szívatni". Ezt játsza sok férfi, mert pimasznak kell lenni, azt szeretitek. Viszont csak a töredék tudja, honnantól bunkóság a dolog és lesz visszatetsző. :)


23F

2011. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Norb66 ***** válasza:

Helyesen cselekedtél. :)

17/F

2011. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:
43%

Mert 16 éves éretlen p.öcsök vagytok még, ennyi. De ezen tényleg ne megsértődj, ennyi idősen mi is azok voltunk. :)

Majd kinövitek (jó esetben) 20 éves korotokra. Addig sajnos a fiúkák is ilyen éretlenül fognak viselkedni. Számotokra még sokkal fontosabb a környezetetek véleménye, ezért mindig virítás, vetítés, izmozás megy ki a jobb, szebb, ügyesebb stb. Azért volt veled bunkó és égetett be, mert ugyanilyen okokból ment a játék, és hát ettől ugye menőbb. Ez nem csak a fiúk viselkedésére jellemző, lányokéra éppúgy.

2011. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jol csinaltad...dicserem az eszed!
2011. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha b@statott megérdemli a köcsög
2011. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!