Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lánynak száraz/hideg a keze?

Figyelt kérdés
Legtöbbször annyira hideg hogy összerezzenek ha pl. éjszaka hozzáérek magamhoz...
2011. febr. 2. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

OMG, semmi se zavarna jobban !!

..

Igazából én örülnék neki :E. Milyen király lehet hozzád ér és átrázz a hideg mm.

2011. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ilyen lánnyal még nem találkoztam...de nem hiszem,hogy zavarna=)
2011. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem tetzsik pl egyik csaj HAVROMnak is hideg a keze :D
2011. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát én lány vagyok és mindig nagyon hideg a kezem, de elég kellemetlen tud lenni pl előjáték közben :D de pl szex után diadalittasabb a fiú, ha sikerült felmelegíteni teljesen :)
2011. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha nem a rossz vérkeringés miatt van(ami neki egészség szempontjából nem jó), akkor tetszene szerintem :)
2011. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ismerek ilyen csajt nem gáz


19F

2011. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok!!:)) Eddig életem során egyszer volt egy fiú aki fújjongot amikor megfogta kezem, de mást nem zavart/zavar. Pedig jó hideg, néha a körmeim is elkékülnek:=)


L/19

2011. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát ha száraz az elég nagy hiba. egy lánynak illik, hogy legalább szép finom puha keze legyen. viszont ha hideg az nagyon jó is tud lenni ;)
2011. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ismerek egy lányt akinek hideg, egyáltalán nem zavarna.
2011. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha ne mrücskös meg hepehupás ,a hideg kéz jöhet ,de hogy száraz legyen ,és a bőrdarabkák idaoda jöjjenek fel ,ejhajj...
2011. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!