Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Nagyon jó mell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Nagyon jó mell, jó fenék, és tök jó fej tud lenni). Van 1 lány akibe bele vagyok zúgva.

Figyelt kérdés
Ő néha talán járna velem néha meg kivan neki zárva. De ha igent mondana akkor meg az osztály sajna szekálna minket mer még nem nőttek fel pedig már 14 évesek vagyunk. Ha nemet mond nekem rossz ha igent mond mindkettőnknek rossz, de én nagyon szeretnék vele járni hiába nagy 1 kicsit az orra. Mit tegyek?
2009. febr. 8. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
figyi ilyen nálam is volt régebben az osztállyal vagy annyit tudsz csinálni h elküldöd őket a halál f@szára vagy hasonló vagy pedig simán tudjátok titkolni is az osztály előtt sztem :)
2009. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez tök jó ötlet csak az a baj hogy a lányok nálunk pletykások szóval azt is tudják hogy milyen színű pólót veszek fel holnap amit még én se tudok :D
2009. febr. 8. 12:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval inkább elküldöm a sulit a halál f@szára xD
2009. febr. 8. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem még holnap próbálj vele kedveskdni,hívd el vhova vagy iesmi de a legjobb ha beszélsz vele(de naon komolyan)és elmondo neki h teccik neked és h többet szeretnél:D

de 1 jó tanács:az osztály társaidnak ne mondjátok el először ha jártok(főleg ne a fiúknak,mert ők sztem pletykásabbak mint a lányok:S:P)


u.i.:írj majd nekünk a fejleményekről!:)

2009. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na most reggel van mindjárt megyek suliba. Suli után hazakísérem és ott majd elbeszélgetek vele :) Remélem igent mond (L)
2009. febr. 9. 06:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam vele beszélni mert 2 haverom a nyakamra szállt. Ő meg 3 barátnőjével volt :( Ezek szerint csak MSNen tudom majd megkérdezni tőle, de levan tiltva 1 hónapra egy piros 1es miatt :(
2009. febr. 9. 13:57
 7/8 anonim válasza:

Ne MSN!!!Csak azt ne...hidd el nekem,en 14 eves lany vagyok...es eleg jol megvoltam egy sraccal...hivtam egyszer magammal,h jojjon velem 2 megallot a villamossal..de nem jott,inkabb maradt a haverjaival.En annyira nem tudtam mar magamba tartani,muszaly volt elmondanom neki,hogy tetszik nekem.MSN-en megirtam neki,webkameran neztem is,hogy reagal,de teljesen passziv volt,nem erdekeltem,rovid valaszokat adott.

Amugy en ugy tudtam meg az egyik sractol h belem volt zugva,h ugy tunt,h rolam beszelget egy csomot...es MSN-en rakerdeztem,h akar valamit mondani?,es elmondta,h belem van esve es hogy nem akarok vele jarni?.Oszinten elgondolkodtam rajta,de vegul nemet mondtam.Lattam,h szenved ezert,sajnaltam is,de ha nem jott be,hat ez van.

SZOVAL NE MSN,A SZEMKONTAKTUS A LENYEG!

2009. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis kirángattam 2 barátnője közül, a "testőrei" nagyon kiváncsiak voltak, elmondtam neki mindent és erre ő azt válaszolta hogy: "Kivel fogadtál? Menyi pénzben? Mikor kell velem szakítanod?" Hiába mondtam neki élőben hogy én komolyan gondolom ő nem hitte el. MSNen is próbáltam elhitetni vele valamenyire már hisz nekem de még nem teljesen szóval most bekell neki bizonyítanom hogy komolyak a szándékaim. HOGY CSINÁLJAM???
2009. febr. 10. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!