Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a szerelem? Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelem? Voltatok már igazán szerelmesek?

Figyelt kérdés
azt hiszem kezdem sejteni... 14 éves lány vagyok, és van egy srác, akivel.. hát hogy úgy mondjam tetszünk egymásnak. de ahhoz, hogy kezdjünk valami normális "kapcsolatot", beszélnünk kéne többet, megnevettetni egymást, hasonlók. de attól félek, hogy mikor jön ez az érzés... hogy a szemembe néz, és én tisztára megszeppenek, zavarba jövök stb... és mikor azt érzem hogy tetszem neki, alig tudok megszólalni. (valami elégedettséget érzek, és nincs bennem erő, hogy megfeleljek neki.) attól tartok, hogy ha egyszer igazán szerelmes leszek, nem lesz már kedvem másokkal foglalkozni, meg új barátságokra szert tenni stb.
2011. febr. 5. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD túl hosszú:D
2011. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
am dumálj vele aztán hajrá:D:D
2011. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szerelem egy csodás dolog, nincs is annál jobb, mikor az ember szerethet valakit tiszta szívéből, és érezni azt, hogy az a másik viszont szeret.

Ettől az érzéstől csak több leszel, sosem kevesebb.

2011. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jogosan félsz tőle hogy nem lesz kedved másokkal foglalkozni, stb. ha szerelmes vagy, kölcsönösen, az együtt töltött pillanatok a világon a legszebb pillanatok, de nagyon nagyon rövidek. és a külön töltött idő a végtelenségnek hat :(

nagyon nagyon hiányzik a barátnőm :( és hétfőn tudunk talizni csak, és akkor is csak 1 órácskára, és utána megin távol :( szóval rohadt egy dolog a szerelem... :(

2011. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tudom :(

és az olyan rossz, hogy az én esetemben, ez a fiú az osztálytársam. így mindig együtt vagyunk, de ha elkezdenénk járni, nyilván nem lóghatunk mindig egymás nyakán, neki is, meg nekem is megvannak a barátaink...

2011. febr. 5. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam igen, és kegyetlen volt mikor elveszítettem...egy roh@dt alkoholista vezető miatt...
2011. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
rohadt szar érzés,tudni hogy ő nem szere ,pedig te meghalnál érte mindened odaadnák ha egy pillanatra is de ugyanúgy gondolna,érezne,szeretne mint ahogy én.
2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Több mint 6 éve van a párom és még mindig leírhatatlanul szerelmes vagyok!!!!:)

22/L

2011. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam mar igazan szerelmes. Velem is 14 eves koromban kezdodott.. Anyira szerettem azt a fiut, hogy tuzbe tettem volna erte a kezem, ha meglattam elkezdett remegni a labam olyan nagyon, hogy ha asztalnal ultunk megremegett az asztal, osszeszorult a gyomrom, nagyon boldog voltam, ha a kozelemben volt, ugy ereztem o a legfontosabb az eletemben. Tobb mint egy evig probaltam kiszeretni belolle, tobb kevesebb sikerrel, aztan vegre sikerult, persze nem mondhatom azt, hogy nem hianyzik neha es ha talalkozunk az utcam meg osszeszorul a gyomrom. Semmi nem tart orokke, ennek is el kellett mulnia, en tovabb leptem, o nem tudott mert meg mindig keres attol fugetlenul, hogy van baratnoje. A srac 20 eves volt es tudom, hogy o is szeretett mert akkor nem akart volna meghoditani es nem keresne meg a mai napig is..
2011. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!