Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ti abban az esetben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti abban az esetben is maskent tekintenetek egy olyan lanyra, aki elozoleg bevallotta, hogy tetszetek neki, ha nektek nem tetszik a csaj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyanugy tekintek a lányra mint azelőtt mikor még nem mondta, hogy tetszem neki!


Egy különbséggel, hogy tartok egy bizonyos távolságot és hideg leszek vele, nehogy félreértsen és azt higgye h bejön nekem...

2011. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Velem az tortent, hogy elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, o nem valaszolt, ebbol rajottem, hogy nem kellek neki. Viszont, ha talakozok vele, sokkal kedvesebb, mint eddig volt velem.
2011. febr. 5. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor tudom, hogy biztos siker, és eljátszok a gondolattal. Általában kapcsolat a vége. :)
2011. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hú, nálam is ez a helyzet. nem nagyon merek lépni, pedig nagyon az jön le hogy tetszem neki, és nem csak nekem. Csak félek hogy nem maradna ilyen a barátságunk.
2011. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, hogy mit mondott, jól esik és jó a tudat (csak akkor, ha nekem is tetszik ő), de ezek csak szavak. Ha a tettek szundikálnak és nem érzem, akkor mindegy mit mondd. Tehát nem érzem magam nyeregben, attól, hogy azt mondta tetszek neki. Ha mélyen érzek iránta, akkor hevesebben és komolyabbra fordítva a dolgot udvarolok neki tovább, mert mint mondtam a tettekben és az érzésekben hiszek. Ezt a tendenciát és nap, mint nap meghódítását a kapcsolat alatt is tartom. Bizalmatlan vagyok persze ha nem csak "tetszik", hanem esetleg belé is szerettem. Ezért kívánom több helyzetben, felfogásban és többször bizonyítékát szerezni, hogy viszonozza az érzéseimet. Vonzalom nélkül nem megy, de a tudat, hogy elveszíthetem, óvatosságra int.


Ha nem tetszik a lány, akinek én igen és ezt el is mondta nekem, azzal megbeszélem, hogy jól esik amit mondd (igazából hidegen hagy), de nem érzem a vonzalmat, amire alapozva ezt viszonozhatnám. Sanszos, hogy kerülném is a lányt utána.

2011. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen kapcsolat a vege?
2011. febr. 5. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és ha egy lány egyébként azt mondja, hogy tetszek neki, nem fogom én is elmondani ezt neki, mert a viselkedésemből (fent említettek), éreznie kell a válaszom. Ugye, ha nem tetszik, azt abban a pillanatban, a vázoltak szerint közölném is neki.
2011. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy pezsgő és bizalommal teli, félrelépések miatt nem aggódó résztvevőkkel, akik valószínűleg minden percben hiányoznak egymásnak. A többi a személyiségeken múlik.
2011. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek! Mi van, ha a lány amikor azt mondja tetszek neki, elmondása szerint egy a végét járó, de több éves kapcsolatban van és a randira azért mond nemet, mert nem szeretne 3.-kat amíg le nem tisztázza, vagy zárja a régit. Üzenni fog, ha ez megtörtént. Ezután sms-ben, viccesen és költőien, de bevallom neki, hogy tetszik ő is, hogy szeretem tulajdonképpen. Ő nem válaszol, de a munkahelyén meglátogatom néha és mint másik emberre tekint rám olykor. Nos más is vagyok, mert amíg nem fogalmaztuk meg, hogy valóban tetszünk egymásnak, szimpátiából és vonzalomból állt a kapcsolatunk és csak a munkája miatt látogattam. Ki se kellett volna mondanunk, hogy miújs, mert randira hívtam és ezt lemondva magyarázta el, miért nem mehetünk, de tetszek, várjunk úgymond. Na szóval, ha a lány csak testi kapcsolatot szeretne, semmi kifogásom ellene, mert abból lehet még bármi. De azért csak jó volna, ha tudnék róla, hogy léphetünk tovább, mert végzett a pasijával, vagy ugyan még nem, de érzelmileg nem okoz ez gondot neki. Nem ítélem el és fogok majd úgy nézni rá, hogy engem is megcsal, ha úgy állnánk majd, de amíg nem ad zöld utat, addig úgy veszem, hogy szeretné tisztázni a dolgokat az "exszel" és bűntudat, pletyka stb. nélkül állni a mi kapcsolatunkhoz. Bárhogy legyen én megértem, de tudassa má mivan nem?
2011. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol marad a válasz?
2011. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!