Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok a molett, magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a molett, magas nagymellű lányokhoz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem így vettem észre. Én pl. teljesen arányosan vagyok elhízva és magamat egyszer duci kategóriába soroltam, utána láttam, hogy az ilyen oldalakon (én egyébként nem vagyok fent társkeresőkön, csak nézelődtem), a duci kategóriában, a lokalizáltan nagyon elhízott hölgyek voltak, szóval akik vagy hasra, vagy combra, vagy mindenhová de tényleg nagyon el voltak hízva. Ezek után fogalmam sincs melyik kategória mit jelent, de úgy gondolom a molett az, ami az arányos teltségre vonatkozik.
2011. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És a pufival mi a helyzet?:xDD
2011. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
számomra visszataszítóak
2011. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

21:54 pont erről beszélek. Én pl. kimondottan vonzónak találom a nőiesen telt, esetleg kissé duci hölgyeket. Nőiesen telt az - nálam legalábbis - azt jelenti, hogy nőies az alakja, úgymond van rajta mit fogni, de ugyanakkor nem látszik rajta a felesleg, hanem arányosan eloszlik a testén. Kissé duci az nálam az ennél egyel nehezebb kategória, akin már azért látszik, hogy van ott pár kiló, aminek nem kellene ott lenni, de még így is szép, nem túl zavaró rajta a felesleg.

Namármost akik neten ilyen jelzőket aggattak magukra, általában mind olyanok, akiken aránytalanul és elviselhetetlenül sok felesleg van...

2011. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek.
2011. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a 65-67 kg 173 centis magassággal, nőies alakkal minek számít?
2011. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 alf ***** válasza:
nálam sokk függ az arctól.
2011. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szilvike95 ***** válasza:
67kiló, 173 centi az egy jó alak, nem vagy te molett :) én 61 vagyok 179-el, tehát kb ugyanaz az alkatunk, és ne mondj magadra olyat h molett vagy ;)
2011. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nekem erről a kérdésről R.Chandler regényíró egyik jelzője

jut az eszembe:"tohonya tehén".Lehet hogy máskép itélném meg

ha látnám is.

2011. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!