Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha a fiúnak akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a fiúnak akivel először találkoztok van egy apró lyuk az egyik fogán, az kizáró ok lehet?

Figyelt kérdés

Kb. mákszemnagyságnyi a lyuk a felső sorban az egyik oldalsó metszőfogamon.

Jövőhéten megyek fogorvoshoz megcsináltatni, de előtte találkozom egy lánnyal, először randizunk. Szerintetek a fogam miatt nem foglalkozna többet velem?:S


Illetve még 1 kérdés: járnátok olyan sráccal, aki nem tud úszni, mert mondjuk nagyon rossz emlékei vannak a vízről, és víziszonyos?


Köszi előre. 15/F.


2011. febr. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján semmi bajom nem lenne veled, de ez én vagyok. 15/L
2011. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szinte alig látható a lyuk akkor biztos nem nagy gond meg kétlem hogy egész randina fogaidat bámulná. Nyugi nem lesz ebböl gond.:) A viziszony meg nem olyan nagy para de azért ha strandra mentek készitsd fel rá:)
2011. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mivel a fogam alsó részén van ezért látszik, szóval nem nagyon fogok nyitott szájjal mosolyogni. De a jövőhéten amint lehet elmegyek a fogorvoshoz és betömetem, de igazából attól tartok, hogy ez így első alkalomkor rossz emlékként marad meg neki, és többet nem akar találkozni velem... :/
2011. febr. 6. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki ezek közül bármelyik miatt nem jönne össze veled, azzal tuti nem tartott volna amúgy sem sokáig a kapcsolat.


Ne várd el se magadtól, se a párodtól, hogy tökéletesek legyetek, mert úgysem lesztek azok.


23F

2011. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!