Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Találkoztok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Találkoztok olyan fiúval aki egyértelműen járni akar veletek, ugy hogy te nem akarsz tőle semmit?

Figyelt kérdés
szoval hogy csak sétálgatni barátkozni szeretnétek mikor a fiú egyértelműen mondta mit akar, vagy inkább azt mondjátok neki hogy nem mentek el,
2011. jún. 2. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
volt egy srác, barátok voltunk, aztán bevallotta, hogy szerelmes belém és szeretne járni velem. mondtam neki, hogy nagyon szeretem, mint embert, de nem vagyok szerelmes belé. azóta is barátok vagyunk, pedidg ennek több éve.
2011. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

17.38

Ha szereted mint barátot az felér azzal mintha járnál vele, annyi különbséggel hogy látod a f*szát meg iesmi.

2011. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Járni nem járnék, csak barátkoznék. Ebbe beleférnének közös programok is akár. De tisztáznám vele, mire számítson és mire ne.
2011. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, gyereknek meg elborult az agya, elég durva szitu volt.

De utána elrendeződött.

2011. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek mindíg sértődés a vége!
2011. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy találkozhatunk, de szigorúan barátként.
2011. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa,aztán találkoztunk még egyszer és még egyszer és még jó párszor,és aztán le is feküdtünk.Megadtam magam.22N.
2011. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Osztálytársam az illető, és ráadásul nagyon jó haverom... Többször világosan elmondtam neki, de nem érti meg. Tavaly egy buliban megismerkedtem valakivel, teljesen kiborult és szó szerint zokogott. Azóta nem nagyon merek ismerkedni, ha velem van. De kettesben sem szoktam vele programot szervezni, nehogy félreértse.
2011. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
volt ilyen. megmondtam neki, hogy nem lesz köztünk semmi, de ha megfelel neki, akkor maradhatunk ennyiben. egy darabig (2-3 hét) még működött is a dolog, eljártunk bulizni meg ide-oda, aztán megelégelte a dolgot, és kiiktatott.
2011. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!