Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a kutya segíthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kutya segíthet a csajozásban?

Figyelt kérdés

Sokunknak problémát okoz a kezdő lépés megtétele. Ahogy mondják is, az első lépést a legnehezebb megtenni. De mi lenne, ha egy kis "külső" segítséggel át lehetne hidalni?

Az jutott az eszembe, hogy amikor jobb idő van, megpróbálkozhatnék a következővel. Van egy kistermetű kutyánk (törpe schnauzer), nagyon szép és eleven, minden emberrel barátkozik. Elvihetném néha sétálni, talán segíthetne feloldani a gátlásosságomat. Megfigyeltem már, hogy amikor egy ilyen kutya odaszalad a lányokhoz, a csajok beindulnak azonnal jön a: "Jaj, de édes! Hogy hívják? Meg lehet simogatni?" és hasonló szövegek. Ha pedig ez megvan, akkor már csak nekem kellene bedobnom magamat.

Nem akarom figyelem nélkül hagyni a kockázati tényezőket sem, pl. hogy utána pont akutya nem hagyna beszélni, esetleg nem a megfelelő emberekhez menne e oda, stb...

Az érdekelne, hogy van-e itt ilyen ember, aki próbálkozott ezzel a megoldással vagy akár spontán bejött neki?


2011. febr. 8. 17:24
1 2
 1/12 Fülünyúl ***** válasza:
75%
Másképp már nem megy az ismerkedés, cimbora?
2011. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Annyira izgulok olyankor, hogy az összes hibát elkövetem, ami a nagykönyvben le van írva.
2011. febr. 8. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet.Valószínű amúgy,hogy belőlem is hasonló reakciót váltana ki a dolog,ugyanis imádom a kutyákat.És máris meglenne az első lépés:)
2011. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez jó 5let amúgy, én is gondoltam már ilyenre :) De azért nem lehet mindíg kutyával mászkálni. Meg mi van ha épp meg tetszik 1 csaj, de nagyon, de nem bírod felszedni, mert a kutya nincs nálad? Ez azért gáz. SZóval érted. Persze ki lehet próbálni 1× 2× :D Na meg "jó" időig akkor nem is csajozol? Holvan még az? :D
2011. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. febr. 8. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó az ötlet, ha a csaj mondja, hogy "Milyen édes, meg lehet simogatni?" nyugodtan mondd, hogy "Meg, meg, nyugodtan. És a kutyát is." :-)


De tényleg jó ötlet, átsegít azon a ponton, hogy "Na és mit mondjak neki?" - a kutya mindig jó téma, a kínos szüneteket ki lehet tölteni simogatással, stb.


HAJRÁ!!!


Pedro

2011. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

17.34

Igazad van. De azért megpróbálom majd.

Egyéb esetekre majd segítséget kérek egy tapasztaltabb embertől.

2011. febr. 8. 17:36
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz, Pedro!
2011. febr. 8. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem határozottan segíthet :)

én például imádom a kisállatokat, de ahhoz hogy valakivel akinek a kutyija odajött hozzám, komolyabban beszélgessek ahhoz azért az is kell hogy valamilyen szinten szimpatikus legyen az illető vagy legalábbis ápolt, normálisan kinéző :)

2011. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

18.37

Ha a kutyám ápolt, akkor rosszul érezném magamat, ha én meg visszataszító lennék.:)

2011. febr. 8. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!