Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "rossz fiús" pasik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "rossz fiús" pasik még mindig bejönnek a lányoknak?

Figyelt kérdés
gondolok a rendezetlen haj, borosta, minimál igénytelenség, bunkó, flegma, arrogáns, de belül kedves és aranyos pasikra
2009. febr. 10. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Szia! A bunkó, flegma, arrogáns nekem egyáltalán nem jön be, és szerintem más csajoknak sem (vagyis remélem). Az nem baj, ha valaki egy KICSIT elhanyagoltnak látszik, mert még vonzó is lehet, de egy bunkó pasi, aki folyton azzal dicsekszik, hogy milyen jó az ágyban, meg mennyi csaja volt már, az egyszeruen nem tud érdekelni!
2009. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem kéne egy ilyen pasi sem.
2009. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Az igénytelenség nekem nem jön be, és a legtöbb csaj szerintem így van ezzel. Nem kell, hogy minden pasi "piperkőc" vagy "metroszexuális" legyen, de a tisztaság, rendezett külső szerintem alap!!!!

Bunkó, flegma, arrogáns - már menekülök is, faképnél hagyom, arrogánskodjon mással, aki hagyja!!!!! Nem kell ezeket a vagánysággal összekeverni, ami viszont tetszik a nőknek.

Kedves, aranyos - na az jöhet. :D Ami még jöhet, egy csipetnyi (mondom, egy csipetnyi) nyomulás, humor, netán nagyon lightos "szemtelenség" - de úgy, hogy közben a nő iránti tisztelet véletlenül se szenvedjen csorbát!

2009. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
az aki azzal dicsekszik h milyen jó meg ennyi csaja volt az beképzelt és öntelet, nem arrogáns vagy bunkó, mármint legalábbis szerintem, szóval nem ugyan az
2009. febr. 10. 15:47
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sosem jöttek be...
2009. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hmm úgylátom, mindenki le van pontozva, mert nem szereti a "rosszfiúkat"... Vagy indoklást is kellett volna írni?
2009. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a kislányoknak még igen...de az érett, tapasztalt lányok már tudják, hogy csak szenvedéssel járnak és megbízhatatlanok
2009. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem tudom miért pontozták le hiszen csak válaszok, viszont azzal nem értek egyet h azért mert valaki "rosszfius" már megbízhatatlan is, hiszen ez csak egy külső dolog, és a látszat mint tudjuk csalóka
2009. febr. 10. 17:12
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
17.o1-es vagyok. Hát én a rosszfiút csakis a belsőre értettem. Nem tudom milyen az rosszfiús külső? Én más jelzőt használnék rá. Nem teljesen értem kérdésed, hogy ha kívülről flegma, bunkó, arrogáns, akkor belül, hogy jó? Csak teszi magát a haverok előtt, így értetted kb? Hát én akkor sem lennék ilyennel. Nekem legyen kívülről is kedves-aranyos. :)
2009. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a rosszfiús külső pusztán csak viseletre értetem, viszont a belső az aki bunkó miért ne lehetne kedves és aki arrogáns miért ne lehetne aranyos? ezek nem zárják ki egymást, nem CSAK arrogáns nem CSAK bunkó, hanem aranyos és kedves is, megválogatja h kivel, így értetem, és a megbízhatóság felfogás illetve gondolkodás kérdése, és nem úgymond a stílusé, szerintem
2009. febr. 10. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!