Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátommal szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szeretnénk elmenni szombat este, valami kellemes kiülős helyre. Tudtok ilyet ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem tudtam más témába írni :P
2010. júl. 13. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem a batthyány tér este nagyon romantikus, ott a parlament, a vár, a lánchíd, citadella is látszik, minden szépen ki van világítva


ha közbe inni is akartok, nem tudok segíteni, csak zajos és tömegnyomorral tarkított helyeket ismerek...

2010. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugorjatok el Bécsbe, ott vannak tényleg szép helyek. Budapestet nem ajánlom tiszta szívvel.
2010. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Attól függ milyen stílusú helyre gondoltál, de most semmilyen szabad téri dolgot nem ajánlanék, mert megesznek a szúnyogok :s
2010. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szió

pesten ajánlanitudom a jánoshegyet:) tudtok libegőzni sétálni marhaszép a táj a libegő ára 2főre kb 1800-2000ft déliből sétáltok egy picit a fogaskerekűig ott felszálltokrá szécsényihegy végállomás követiteka bringásokat és ott is vagytok ajánlom az almáspitét kipróbálni marhafinom:D:D:D

2010. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kék lyuk.
2010. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
János hegyre libegözni nemhiszem, h feljutnának szombat este...:D nekem még mindig a Duna-part a kedvencem:P ez örök:)
2010. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Római part?:)
2010. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogyaszthattok is, kellemes is.. viszont szúnyogok elkerülhetetlenek:S Ha esetleg e mellett voksolnátok kenjétek be magatokat!:) Előző voltam
2010. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a Westendre megyunk, ott nyugi van, van sok pad, szep a kilatas, es romantikus.
2010. júl. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A római part az jó, ott még kajálni is tuttok.

(jó kaják vannak ott!!!)

:)

2010. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!