Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érzitek erőltetettnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek erőltetettnek az internetes társkeresést? Képtelen vagyok interneten ismerkedni, olyan személytelennek érzem az egészet, de más lehetőségem meg alig van. Hiányzik az, hogy előtte lássam, hogy viselkedik, mozog . A hangja stb.

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 08:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én anno nagyon visszahúzódó voltam, a sulimat utáltam, és amúgy sem tudtam személyesen ismerkedni, mert nem mertem. ezért fennvoltam neten ilyen közösségi oldalon, pl hotdog. na én ott nem egy jó barátomat ismertem meg. 4-5 szoros barátságra tettem szert, van olyan, akit még csak néhányszor láttam, mert messze lakik, ezért neten tartjuk a kapcsolatot, de olyan is van, akivel hetente találkozok.


mi több, a páromat is ott találtam meg. egy évig jó barátok voltunk, csak néha találkoztunk, de interneten keresztül minden nap órákat beszéltünk, aztán meg összejöttünk, és 3 éve együtt vagyunk. persze ez nem ilyen netkapcsolat, rendes párkapcsolat, néhány naponta találkozunk, miegyéb.


szóval lehet jó kapcsolatokat, barátot, párt találni neten, csak jó helyen kell keresni, és ki kell szűrni bizonyos rétegeket. nekem szerencsém volt.

2011. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Én sem hittem bennük, de végül ott ismertem meg a páromat (az iwiw lovehunter alkalmazásban). Az alkalmazás telepítése után pár nappal már ismerkedtünk. Ő már régóta fent volt. Szerencsére ő csak 20-25km-re lakik tőlem. Valentin napon leszünk fél évesek, és remélhetőleg 1-2 héten belül összeköltözünk a munkahelyünk városában. :)

21L

2011. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én nem nagyon hittem soha ezekben a dolgokban,de mégis ott ismertem meg a szerelmemet,myvip randin.nagyon szeretjük egymást.én 26.5 éves nő,ő 21 éves pasi.én máshogy nem is tudtam volna ismerkedni,mert van egy 9 hónapos gyermekem,aki mellett mondanom sem kell,hogy nem tudtam volna máshogy párt keresni.nekem bejött.igaz nem elsőre,de hát mégis sikerült.:)))
2011. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy anyu interneten ismerte meg a párját, aki most már a férje :D
2011. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!