Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtok valami csajozos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtok valami csajozos filmeket, vagy oldalt ahol vannak (nem béna) csajozós dumák?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Élet.
2011. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Így jártam anyátokkal
2011. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 blex ***** válasza:

nem tudom mennyire jók az ilyen előre betanult mondatok..

de a másodiknak igaza van. nézd meg a how i met your mother playbookos részét. zseniális :)

2011. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PT-Daniel ***** válasza:
72%

Egy kedves "Szia" es hozza egy öszinte mosoly többet er minden begyakorolt szövegnel.

Ha azt akarod elerni, hogy visszamosolyogjon, nem pedig, hogy kinevessen, akkor ne egesd magad ilyenekkel!


Ha mindenkeppen szövegelni akarsz, tegyel fel egy könnyed, nem eldöntendö kerdest, amiböl kialakulhat egy cseveges. Ha eppen ismerkedsz, azaz elöször latod, es sikerül jo hangulatban valtanod egy par szot, akkor kopj le! Tenyleg! Ha nyomulsz, feszelyezve erezheti magat a kiszemelt hölgy. Mond el, hogy szivesen maradnal meg, de menned kell, de örülnel, ha maskor egy csesze kave mellett folytatnatok.

2011. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia Cica, van gazdád ?

Szia, bocsi de elhagytam a számom, kölcsönadnád a tiéd ?

Cukor ment a szemembe, vagy te vagy ilyen édes ?

Szia. Hiszel a szerelem első látásbam, vagy sétáljak el mégegyszer ?


Ezek azok amiket én már próbáltam. Párat közüllük ismeretlenen, párat meg ismerősön poénként.

De egyvalamit tudnod kell. Az ilyen szövegeket a csajok SOHA nem veszik komolyan, csak egyet nevetnek rajta mert viccesnek találják. Ha egy ilyennel mész oda egy ismeretlen csajhoz akkor max azért leszel neki szimpi ezmiatt mert szereti a humort, és nem azért mert tetszett a bók. És mikor rájön hogy nem is vagy humoros, lekoptat.


Én a strandon mentem oda egy csajhoz az édeses, cukros szöveggel.Kacagott egyet és azt mondta ha már ilyen édesnek tartasz bekennéd a hátam? Jártam vele 2 hónapot.


Viszont a hiszel a szerelem első látásbannal felsültem.

Válasz:

-Hiszek benne, úgyhogy nem kell mégegyszer esétálj mellettem. Nyugodtan tovább sétálhatsz ...


Összességében van amikor bejön, van amikor nem.


De ha nem vagy egy tipikus vicces fiú aki mindig hüllyéskedik, poént csinál mindenből és mások szerint is jó a humora akkor ne használd.

2011. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
KÖztudott, és a tapasztalatok is azt bizonyítják, hogy az efféle "csajozós dumák" NEM MŰKÖDNEK! Persze vannak hölgyek azért, akiknél ez beválik. 100:1 arányba, talán 2.
2011. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki,ha egy pasi ilyen előre betanult szöveggel szólítana meg.Valószínű nem állnék le vele beszélgetni.viszont ha annyit mondasz,hogy szia,nagyon szimpatikusnak tartalak,nem ülnénk be meginni egy kávét,vagy valamit?Akkor ha nekem is tetszel valószínű igent mondanék.
2011. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nagy ICQ-jú csajoknak jön be...
2011. febr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerb film (Srpski film)
2011. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!