Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írtok nekem elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok nekem elfogadható csajozós tippeket?

Figyelt kérdés
Nyílván gondolok itt olyan megszólítás(ok)ra, meg egyéb gondolatokra amik nem tekinthetők gázosnak csak egyszerűen frappáns odaillő dolgok.
2011. okt. 1. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
[link] :D :D
2011. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Lajos vagyok a hegyről, aki beteszi egyből.


Reklám:

2011. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
elkéstél Lajoska muhaha
2011. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
shit happens... :D
2011. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Elso csajozos tipp: felejtsd el a betanult csajozos szovegeket. Csak menj oda beszelgetni. Maris jobb lesz a statisztikad :)
2011. okt. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezdetnek facebook.Legyenek jó képeid,keresd meg a kiszemelt lányt és kritizálj valamit amit o irt a falra,legyen idézet vers vagy akármi,a tobbi megy magátol.Még annyi hogy ne dicsérd meg soha semmiért :D
2011. okt. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 oralking ***** válasza:

Bakker hogy képtelenek vagytok faszbúk nélkül élni, hihetetlen....

Akkor ezért néznek rám hülyén a nők, ha az utcán akarok velük beszélni? Tíz éve még simán felszedtem csajokat a belvárosban, kávé duma satöbbi. Most meg: adjam meg a faszbúk elérhetőségem, aztán ha bejön neki akkor lájkol...

2011. okt. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Nézz ki jól és legyél gazdag! A többi már megy magától.
2011. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oralking, csak eljárt feletted az idő vagy bé, nem az ovodában kéne leszolítani a lányokat!
2011. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
[link] ezektökjóók:D:D
2011. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!