Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a lányok tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok tartanak a nagyon jóképű pasiktól?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom
2011. febr. 12. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Képet:D

2011. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Ha össze is jönne a kapcsolat egy nagyon jóképű és közkedvelt pasival,mindig attól tartanék,hogy valaki lepattintaná.
2011. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen. De amúgy olyan sok nincs is belőlük!

Én szóba sem állok velük. Ha az esetük lennék akkor sem. De ha látok nagyon helyes magas férfit (aki mondjuk nekem tetszene), az rám sem néz. Legalábbis nem igazán nézeget semerre. Bizonyára a jóképű pasiknak nem kell társ, mert van barátnőjük. Nem szoktak koslatni a nők után.

2011. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem!

van egy fiú a suliban aki nekem nagyon bejőn,és pénteken el is mondta hogy én is neki azaz ő elmegy én meg hiányozni fogok neki...de tök jót beszélgetünk stb...

2011. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utcsó vokk.:

de ha együtt lennénk akkor félnék h valaki elkapná

2011. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sokszor azt érzem, hogy félnek tőlem a lányok,szégyenlősek stb...
2011. febr. 12. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
küldjél már képet! :D
2011. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem jön be az a "nagyon helyes" pasi dolog. A túl tökéletes nálam már nem jó. Kell hoyg legyenek hibái, amik aranyossá teszik :) Mondjuk a pattanások, nem volt ideje borotválkozni és akkor borosta meg ilyenek :)

A nagyon helyes pasik általába divatmajmok, az megintcsak gáz. Vagy nagyon bu.zisak, ami szintén. Nem jön be :/ de ha küldesz képet, akkor szivesen elmondom a külön véleményemet, mert kép nélkül elég nehéz megítélni egy látatlan embert :O

2011. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nekem abszolút bejönnek a "tipikus jópasik".mondjuk én nem futnék egy után sem,de szerencsére ilyen téren nincsenek problémáim:)megtalálnak engem maguktól is...:D
2011. febr. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Van aki igen, van aki nem. Én pl elég zavarban tudok lenni, ha egy jóképű srác van a közelemben. Akik kevésbé jóképűek sokkal jobban el tudok beszélgetni, mivel nem tetszik. Na de visszatérve, igen, én speciel kicsit tartok:) Met alapból nem vok az a nagyon vagány csaj, hanem a visszahúzódóbb kategória:)
2011. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!