Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkereső, (főleg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereső, (főleg) lányokhoz, hogyan? (csajokespasik)

Figyelt kérdés

Lányok, szoktatok-e írni fiúknak, illetve bejelölni őket, vagy csak vártok arra, hogy valaki jelöl, ír?


Mit vártok egy pasitól? Ha bejelöl visszajelölitek-e, ha tetszik? Érdemes-e nektek pókot küldeni? (hülye szó, tudom) Vagy az lenne a legjobb, ha jelölgetés helyett/mellett inkább levelet írna a pasas?


Csak poénból vagytok fent, vagy tényleg kerestek valakit?


Ha lehet írjatok életkort (nemet, ha fiúk válaszoltok, nektek mi a tapasztalatotok a fentiekkel? )


Én 31/F


2011. okt. 19. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked kell írni, ők nem fognak rád írni, hacsak nem vagy nagyon szép. Azt viszont szeretik, ha körbeugrálod őket. Sokan vannak fent akik azt mondják, hogy nem is igazán keresnek partnert, csak poénból vannak fent, de ha találnak valakit, akkor azért belemennek kapcsolatban.


Akárhogy is, vagy légy nagyon szép, vagy nagyon aktív.


35/F

2011. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy ideg fent voltam.

Írtak nekem is... megértettem, hogy a lányok miért nem válaszolnak minden levélre.

A jelölést csak könyvjelzőnek használtam. Ha megtetszett valaki, de akkor nem tudtam vagy nem akartam írni, akkor jelöltem és 1-2 nappal később írtam. (Volt olyan, hogy valakinek kettőt is. :-))

Volt olyan is, hogy mire írtam volna, már vissza is jelölt.


35/F

2011. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam fent egy darabig (34L), ok nemvolt, csak az, hogy miert ne? A pok reszet nem szerettem, mert hulyeseg, a fb-on se bokdosok. Ha valaki akar valamit, az irjon.
2011. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csajokéspasikon szedtem fel barátomat. :D Elég gáz tudom, de én elvoltam unatkozós napjaimon azzal, hogy nézegettem a fiúkat, aztán aki tetszett arra rányomtam, hogy vagy visszaigazol vagy sem. Aki igen, azzal általában msnen folytattuk a dolgot.

Engem rendszerint 40-50 közötti elvált kisgyermekes családapák jelöltek be, úgyhogy nagy csodákat nem vártam ettől a cucctól...

20L

2011. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Poénból vagyok fent, néha ránézek emberekre, de ennyi. Nem találkoznék senkivel, ez így nagyon távol áll tőlem.
2011. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, lemaradt hogy 26L
2011. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!