Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak/férfiaknak is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak/férfiaknak is lehet szeretethiányuk? Lent

Figyelt kérdés
Ti mindig olyan keménynek, ridegnek tűntök. Teljesen azt látom, hogy nektek csak biológiai vágyaitok vannak és kész. Őszintén szólva inkább nem is alakítok ki kapcsolatot fiúkkal, mert csak összetöretném a szívemet. Pedig én úgy tudok ragaszkodni hozzájuk, szeretném őket :P
2011. febr. 15. 18:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem vannak érzelmeim, és ki is mutatom őket.
2011. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rossz helyen kapirgáltál eddig.

Én ugyan lány vagyok, de sok nagyon érzelmes fiút ismerek.

Tudod, sokukba belenevelték, hogy a "fiúk nem sírnak".

2011. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

-igen nekem van mar egy jo ideje :(

-a suliban sokat bantottak , keves haverom van/volt az is olyan felulestes

-baratnom meg nem volt pedig nagyon szeretnek de mindig elutasitanak :(

-es nem igaz hogycsak a sexert kell a csaj mert van mikor csak az is jo esne ha egy nyari ejjelen kint ulnek egy fotelben/fuggo szekben es beszelgetnenk / vagy akar egy filmet kozosen megnezni ugy , hogy kozben engem hasznal hat tamlanak( ne gondoljatok rosszra :) ) , vagy egy kozos kirandulas turazas kerekparozas vagy mozisas es meg rengeteg mas dolog ......

2011. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18:23 vagyok az elso sorban ugy ertem igen van ( szeretet hianyom ) :(
2011. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18:23 ugyan csak en :) 22f vagyok es harmad eves egyetemista
2011. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Engem nyugodtan szerethetnél :)
2011. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem alakítasz ki kapcsolatot, akkor nem is fogsz megismerni olyanokat akik ilyenek. És legtöbbünk csak külsőleg kemény :) 21F
2011. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18:21 nek .... hat en egyszer ketszer mikor mar nem birtam kicsordult a konnyem a suliban mikor sokat bantottak :( ( es most is egy-ket csepp ahogy e sorokat irom es valami hatalmas gomboc van a torkomon ) es most ujjaban is tavaly meg nem enyire de most egyre surruben van az hogy hatalmas gomvocokat nyelek es legyek barhol kicseppen egy ket csepp kony szerencsere eddig meg sikrul mindig visszafojtani (vagy neha film nezes kozben is ha azt latom ,hogy valakit megalaznak vagy hasonlo olyankor mindig eszembe jutnak az elmult evek pedig probalok nem ra gondolni )..... K**-ra szar erzes ez a fojtonos elutasitas ...
2011. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
A férfiaknak is lehet szeretethiányuk, sőt. Általában ezt egy jó szeretkezés tökéletesen gyógyítja. (és nem véletlenül használtam a szeretkezés szót!) Ráadásul az a tapasztalatom, hogy azok a férfiak, akik első benyomásra keménynek, hajthatatlannak tűnnek egy komoly kapcsolatban sokkal jobban igénylik a törődést, azt, hogy néha oda bújhassanak valakihez.
2011. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem, mi nem vagyunk emberek, csak nektek vannak érzelmeitek, 2 dolog érdekel a szex és a kaja, céljaink nincsenek, a szexen kívül más öröm nincs, természetesen. Ezt akartad hallani?
2011. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!