Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy a férfiaknak könnyebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Mindkét nem azt gondolja, hogy a másiknak könnyebb. Jó magam férfi szemszögből értem, hogy a férfiak miért gondolják ezt. Azonban az érdekelne, hogy a nők mire alapozzák azt, hogy nekünk pasiknak könnyebb.
2011. nov. 6. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :D Én nő vagyok, és nem gondolom ezt. Szerintem van olyan a férfiak és nők között is, akinek könnyen megy és olyan is akinek nehezen. Nem sok köze van ahhoz, hogy milyen nemű az illető, ez a személyiségétől függ. Az én barátom is sokat gondolkodott, mielőtt elhívott valahová, és tudom hogy miért, mert ezt később elmesélte nekem. :D Szóval tudom, hogy neki se volt olyan könnyű dolga.
2011. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A vilag igy lett megalkotva. A férfi ha odamegy egy nõhöz ismerkedni,vagy felkérni tancolni, senki sem haborodik ùgy fel rajta, mintha forditva lenne.

Szamomra igy is a normalis, de ma mar ùgy latszik ebben is kezd megfordulni a kocka.

2011. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért mert nők! mindig azt hiszik hogy nekik van igazuk...
2011. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ti szabadabbak vagytok.

A fene nem szól meg semmiért:) Viszont ha én elküldök valakit, akkor egyrészt ribanc vagyok, másrészt, ha valakit elküldtem és utána szóba merészelek állni mással, akkor köcsög ribanc vagyok.

Ezek után ismerkedjen bátran az ember.

2011. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!