Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyáltalán nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem tudom mit csináljak ötletek?

Figyelt kérdés

decemberben szakított velem a pasim

azóta mindenkit lekoptatok általában de most felbukkant egy régi ismerősöm elég régóta ismerjük egymást csak volt egy év kihagyás és találkoztunk most és tökjó volt meg minden és pénteken megint találkozunk csak írta nekem tali után h leakart smárolni csak nem merte és én meg nem tudom hogy mit csináljak mert ugy konkrétan még nemsmároltam :$

ötletek h legalább ne ájuljak el :)


2011. febr. 15. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha tetszik neked meg ha jól esik, akkor smárolj vele, abból nem lehet nagy baj... xD amúgy attól nem kell elájulni, mert egy pasi le akart smárolni. izgalmas, meg minden, de... én lány vagyok, és van egy barátom, akivel egy ideig jártunk, de most már csak barátok vagyunk, és ő is mondott ilyeneket, hogy le akar smárolni, csak ellenzős a sapi, meg ilyenek... ha nem akarsz vele smárolni, akkor mondd meg neki, ha meg akarsz, akkor hajrá.

2011. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

15

de az a baj h nemtudom énse h mit akarok :D

2011. febr. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!