Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg szertném lepni barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szertném lepni barátomat egy "legeslegjobb randival". Ötletek?

Figyelt kérdés

Én Budapesti vagyok, és arra gondoltam, hogy egy csomó gyönyörű helyre el szeretnék menni velem. Meg este sétálni vele a városban, csak annyira jó helyeket nem tudok. Legföképpen meg pedig neki akarok örömet szerezni.

16/L


2011. szept. 9. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs olyan sok ötletem,de egy két jó Dunaparti hely van!
2011. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) ennek utána is nézek.
2011. szept. 9. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
városliget?:)
2011. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy hova mentek, csak a vége orális kényeztetés legyen.

Nekem legalább is ez volt a legjobb randin.

2011. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A városliget is jó ötlet, köszi:) Most szerintem a helyszin is fontos lesz, vagyis szeretném mivel nem budapesti a barátom.
2011. szept. 9. 19:33
 6/12 DieGuy válasza:
legeslegjobb randi úgy általában vagy ilyen (bocs a szóért) presex-randi?
2011. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annál jobbat nem tudsz adni neki ha mondjuk készítesz egy vacsorát... :) Bár manapság 16 évesen a sütnifőzni tudás luxus. De ennek minden pasi örülne :D
2011. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó jó ötlet :) . Csak az a baj, hogy egyrészt nem tudok fözni a másik meg,hogy iszonyat válogatós vagyok.
2011. szept. 10. 14:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha te főzöl akkor mit számít hogy válogatós vagy vagy sem? Nyilván olyat csinálsz amit megeszel majd. ÉS nyugodtan kérd az anyukád segítségét. :) Ha nekem egy pasi előállna egy ilyennel helyben elolvadnék az biztos. ;)
2011. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) ez nagyon jó ötlet így már :D lehet megprobálkozok vele. Remélem fogja értékelni :)
2011. szept. 10. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!