Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes- e többet várnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes- e többet várnom, mint barátságot?

Figyelt kérdés
Na, szóval van egy lány aki nekem nagyon tetszik és nagyon sok közös tulajdonságunk is van és szerintem ő is nagyon bír engem.Amikor beszélgetünk MSN-nen mind a ketten nagyon jól érezzük magunkat...na, de itt a probléma, mivel elég necces lenne élőben találkozni gyakran, mivel ő Pesten lakik én pedig nagyon nyugaton(Szombathelyen).Szóval a kérdésem ez lenne igazából: Van-e értelme többet várnom ettől a helyzettől, mint barátságot, vagy lehet-e valami esély a kölcsönös szeretetre a távolság ellenére is?
2011. máj. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok értelme nincs erre alapozni, vannak lányok Szombathelyen is szerintem. Aztán egyszer lehet, összejön, lehet, nem, ki tudja.
2011. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Interneten ismerkedtetek meg? Egyszer ha találkoznátok, és ha jól sülne el ,akkor talán. De így, hogy csak a neten ismered, így felesleges, mert azt sem tudod milyen élőben! Sok ember teljesen más az életben, mint az interneten. Én azt mondom, hogy személyes találkozásra alapozhatsz csak.
2011. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 R3al ***** válasza:
Rajtatok múlik... távkapcsolat: nagyon sok hátrány, bár a találkozás napja 1 hét vagy akár hónapok után olyan, mintha megint beleszeretnél !
2011. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, mindenki!
2011. máj. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!