Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek ez bejönne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez bejönne?

Figyelt kérdés

ha egy fiú így menne randira (mindig így öltözik am)

ing, nyakkendő, fekete farmer

jah és az ing ki vagy betűrve legyen ?

18 éves


2011. febr. 15. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát végülis...a nyakkendő kicsit hivatalos, de ha így szoktál öltözni, akkor nem kell rajta változtatnod. Az ing szerintem ne legyen betűrve, de ahogy neked kényelmesebb.
2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ing legyen kinn és szerintem a nyakkendőd hanyagold, bár ez csak az én véleményem
2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%

Nekem nem jönne be.

egy 18 éves srác legyen laza...nem tárgyalásra mész=)

vegyél fel farmert,csukjás pulcsit és véletlen se legyen rajtad fecske:P

2011. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ing kinn, nyakkendő lazán megkötve.

Az a lényeg, hogy lazán legyél elegáns (érted, hogy értem):D És ne fehér ing. Így nekem bejönne:)

2011. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 boszi0114 válasza:
szerintem is a nyakkendő túl hivatalos...:S és ha fekete farmerhez inget veszel akk semmiféleképpen ne fehérlegyen... és a galérnál a gomb nelegyen teljesen be gombolva... szerintem ez így randi képes... de ha az ing fehér az még elmegy a többi az így jó szerintem ahogy leírtam... sok szerencsét...:)
2011. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
persze lazán gondoltam :D nem az a hivatalos öltözék :D szóval értitek
2011. febr. 15. 20:52
 7/17 anonim ***** válasza:
A fekete farmer és az ing nálam nagyon nyerő =) A nyakkendő kérdéses... ha nem szigorítja nagyon a külsejét, akkor jöhet.
2011. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nuku nyakkendő + még tornacipő és hellósziaa :D
2011. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 PT-Daniel ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a nyakkendöhöz, akkor mindenkeppen türd be az inget. Viszont csak a karcsusitott ing mutat jol betürve!


Sok sikert a randihoz!


(Sorry, de mertem ferfikent valaszolni. Ennyi idösen nekem is hasonlo volt a stilusom. Eleg darkos, de elegans. Legfontosabbnak mindig a tiszta, apolt cipöt tartottam. Hozza egy ket bevagassal rendelkezö szinten karcsusitott zako es nyakkendö helyett egy vekony, bordo selyemsal. Teny, hogy különc volt, de szerettem ezt a stilust, es (meglehet ennek ellenere XD, de) sikerem volt a csajoknal.)

2011. febr. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
sztem tök jó de a nyakkendőt hanyagold és az ing semmiképpen ne legyen betűrve ;D legalábbis nekem ez a stílus nagyon bejön és sztem a lányok többségének is :D hajrááá ;)
2011. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!