Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ehhez, bejönne nektek vagy hátrálni kezdenétek?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen odamenne hozzátok vmi ismeretlen srác (akár volt szemezés, akár nem) és azzal indítana, h Szia, szeretnélek megismerni /vagy/ Aranyos vagy . Mondj magadról 3 dolgot, ami eszedbe jut. vagy vmi hasonló szövegegl és persze mosolyogva jönne oda, nem paraszt módjára. És ezek után elkezdene a srác beszélgetést 'generálni'. Véleményeket várok! :)

20f


2011. máj. 10. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Először lehet meglepődnék, de ha tényleg tök normális módon jönne oda, nem küldeném el, szerintem szívesen elbeszélgetnék vele, ha szimpi lenne.

20L

2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a "mondj magadról 3 dolgot" mondatocska nekem elég lenne,hogy elküldjem a p!csába :)

Szerintem ez nem nyerő.Találj ki valami hasznosabbat. Ha őszintén megmondod,hogy ismerkedni szeretnél,többre mész vele,mint így.


23/L

2011. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány létedre olyan kifejezéseket használsz, hogy elküldöd a p.csába? Téged sem az eszedért szeretnek. Amúgy pedig mi lenne számodra a hasznos dolog? Mert ha az ember őszinte, akkor elkülditek a franca. Téged mivel szednek fel? Vagy oda se mennek, mert látják rajtad, hogy nem érdemes?
2011. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őszintén lép oda vki és tudod h mi a pálya és nem jön mindenféle hülyeséggel. Azért ezzel a mondattal h 3 dolgot magadról mert nehéz beszélgetni mással akivel csak most találkozol és így kapsz indulási pontot h a lány milyen és mi érdekli. Utolsó! az gáz ha így érzed h válaszolnod kell...
2011. máj. 10. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

"Lány létedre olyan kifejezéseket használsz, hogy elküldöd a p.csába? Téged sem az eszedért szeretnek. Amúgy pedig mi lenne számodra a hasznos dolog? Mert ha az ember őszinte, akkor elkülditek a franca. Téged mivel szednek fel? Vagy oda se mennek, mert látják rajtad, hogy nem érdemes?"


Kedves válaszoló!

Nem vagyok az utcán heverő szemét,hogy fel kelljen szedni. És igen,lány létemre olyan kifejezéseket használok,amilyeneket akarok.

Hogy az eszemért szeretnek e vagy sem,azt hadd döntsék el azok,akik ismernek,és nem olyanok,akik egy válaszomat elolvasták egy bizonyos oldalon és az alapján ítélkeznek.


A kérdező véleményt kért,és én véleményt írtam. Szerintem ez így tiszta.


Szerintem ez a "3 dolog" elég erőltetett egy beszélgetéshez.

Ha azzal mész oda a lányhoz, hogy szeretnéd megismerni,mert tetszik neked,sokkal őszintébb,mintha idiótaságokkal próbálod őt megfogni.

Esetleg egy italmeghívás is jó dolog.

2011. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lány létemre is megütném.

Utolsó.

2011. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 19:01

Az elég egyértelmű, h 'meg szeretnélek ismerni' aztán én csak elindítoma beszélgetsét, nem tudom h mire gondolsz h még egyértelműbbet várnál el. Ezt csak kezdetnek gondoltam, erre vagyok kíváncsi h mit reagálnátok, köszönöm válaszod!

2011. máj. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!