Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vagy egy srác! 17éves lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy egy srác! 17éves lesz nyáron én nyár elején 14! Már többször utaltam rá, hogy tetszik! De nagyon szeretem, mit tegyek hogy jobban az érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik...sőt belezúgtam:SÉs már nem bírom.Msn-ezni szoktunk.De még nem találkoztunk.Én már többször láttam.Hogyan mondjam meg neki h találkozni szeretnék wele?És h szeretem...de nem szeretném elsietni azt wiszont mert akk meg kiakad:SSegítsetek léccy!!!!:(:(

Egy szomorú szerelmes lány


2009. febr. 12. 20:26
 1/4 anonim válasza:
73%

Először próbálj meg normálisan írni, csak aztán kérdezz!


Ez siralmas, megbocsáss. :(

2009. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Segítek: Vagy és nem wagy, éves és nem éwes, "De nagyon szeretem mit tegyek h jobban az érdeklődésére tutassam?" ezt meg egyáltalán nem értem.

Vele és nem welw, viszont és nem wiszont, akkor és nem akk. légyszí és nem léccy. Valamint írásjelek után szóköz. A többire nincs időm. :P

2009. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Én tényleg nagyon szoktam utálni, ha valaki egy kérdésre csak a helyesírást tudja fikázni, de ez ne haragudj tényleg nagyon szánalmas. Ezt nem bántásból írom, tényleg hülyén mutat.

Egyébként Msn-en hogy lehet valakibe belezúgni?? Írd neki, hogy találkozni akarsz vele, és kész. Aztán majd ott kiderül, hogy neked való-e.

2009. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drágaság: ne a pasikon törd a fejed, hanem a tanuláson! meg a sarki boltból egy helyesírási szótáron!
2014. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!