Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Följelenthetnek azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Följelenthetnek azért, mert facebookon egy nap többször is ránézek egy bizonyos személy üzenőfalára?

Figyelt kérdés
Ez zaklatásnak számít? Egyáltalán lehet azt látni, hogy megnéztem őt? :S
2011. júl. 2. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet látni és qvára nem zakalatás!!
2011. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora egy NOOB vagy...
2011. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem lehet látni, hogy ki és mikor nézett meg és hányszor!


Mármint én még sehol sem találtam ilyet...

2011. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18:42 es vagyok

Gondoltam adok egy normális választ is. Ha egy jó csajnak nézegeted a képét és a webkamera felveszi azt amikor kivered akkor igen, de különben nem...

2011. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi vaaan?? De tuti h ebből nem lehet baj? Mert én szinte óránként megnézem, és tegnap meg ki írta, h valami rendőrségi ügyet csinál, mert elege van... :(((
2011. júl. 2. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
a rendőrségi ügyet szerintem nem rád értette, nyugi. én is óránként nézegetem néhány személy adatlapját :P bajba is lennénk ha tudnának róla xD amugy meg már csak azért sem jelenthet fel mert az adatlapját ő tette közzé, tehát publikus. szoval nyugi, nem lehet belőle semmi gond
2011. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nojj mar fel, nem csak a f***book letezik
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amúgy van egy program amivel meglehet nézni Facebookon is hogy ki nézegeti az adatlapodat és hányszor(de ezt kevesen tudják)...de a rendőrség majd pont ebből fog nagy ügyet csinálni hogy te mindig nézegeted az adatlapját...és nem számít zaklatásnak ha csak nem szívecskékkel írkálod tele az üzenőfalát...
2011. júl. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!