Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Nalatok mit takar az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nalatok mit takar az a szo, hogy "jofej"? Milyen tulajdonsagokat takar ez a szo, ha csajra mondjatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szimpatikus,jó felfogású,érett gondolkodású,van humorérzéke,nem untat.
2011. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalábbis nekem ezt jelenti:az első.Nem feltétlen jelent ez tetszést,ha erre gondolsz,de az is benne lehet,hogy tetszel a fiúnak és benne lenne veled egy kapcsban.Az első voltam/21/F
2011. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp kedvelem, sok esetben járni is akarok vele:D
2011. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem buta, el lehet vele beszélgetni értelmes dolgokról, jó a felfogása.
2011. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jókat lehet vele beszélgetni, kedves, szimpatikus, nem ( csak ) mint nő, hanem mint ember is.


16/f

2011. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legtöbbször csak annyit jelent hogy nem egy irritáló p.icsa.

Jelentheti akár azt is hogy iszonyat kedves, aranyos. Nagyon tág fogalom.

2011. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én pasi vagyok, de rám ugyanezt mondják a lányok :D

azonban humorerzekem csak ritkan van, de akkor a foldon fekszek, beszelni se beszelek tul sokat, csak a lenyeget. szamat nem koptatom foloslegesen.

2011. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!