Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy most randira hívott a pasi, vagy csak egy talira, mint haver?

Figyelt kérdés
Nem értem a viselkedését. Egyszer úgy gondolom, hogy tetszem neki, és akar engem, aztán meg elfelejt felhívni, amikor megígéri még az időpontot is. Annyira szomorú vagyok. Persze mindig van megfelelő kifogása, amit én mindig el is hiszek... :(
2011. febr. 18. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok segíteni.
2011. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg érdekled, akkor nem felejt el foglalkozni veled.... úgyhogy szar lehet ezt belátni, de szerintem buktad a dolgot...
2011. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 18. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak a szája jár és több csajjal kavar. Mintha csak magamat látnám :D
2011. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
haha, velem is pont ez van, igazából még ő sem tudja biztosan, hogy mit akar, gondolom még fiatal, szóval míg nem leszel te a határozottabb, addig ez így fog menni
2011. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha több csajjal kavar, akkor mi van? Ezt nem értem, hogy ha lenne is több csaj, az miért is lenne gond? Mert mivel mi még nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy ezt a szemére vethetném... De ha több csaj van, tegyük fel, akkor azért nem hív, mert nehéz észben tartani az ígéreteket, vagy mi? :O
2011. febr. 20. 23:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Te is pasi vagy, és így viselkedsz egy lánnyal? Jól értem? Hogyan viselkedjek tehát akkor én?
2011. febr. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!