Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinál hagyjam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál hagyjam hogy meghívjon a pasi, vagy ajánljam fel, hogy a részemet kifizetem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Személy szerint én nem engednélek kifizetni a részed, de mindenesetre tetszene ha felajánlanád.

Ez egy ien "játék" :)

23F

2011. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne csak, hogy ajánld fel, hanem fizesd is ki, így nem fogja azt hinni, hogy csak egy lehúzós kis ribanc vagy, akinek csak a pénz számít.
2011. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ajánld fel. Nekem is jól esik, ha felajánlják. Persze sose hagyom.
2011. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát végülis ő mondta hogy hova menjünk, ő hívott oda...

na meg sejti hogy én nem engedhetném meg magamnak, de azért felajánlom akkor, és viszek pénzt biztos ami biztos :D :)

2011. okt. 24. 01:52
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ajánld fel, de fogadd el, ha a srác fizeti.

Én mindig olcsó helyre vittem első randira a lányt (ha tehettem), mert sokat nem akartam kidobni, de természetes, hogy én fizetek.

2011. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
01:04-es vagyok: ha a srác meghívott, akkor az MEGHÍVÁS, tehát ő fizet automatikusan. Vigyél magaddal annyi pénzt ami a te részedet fedezi, nehogy probléma legyen, de ebben az esetben alap, hogy ő fizet. Persze ha nagyon korrekt akarsz lenni, ilyenkor is felajánlhatod, hogy kifizeted a részed, de igazi úriember nem kényszerít egy nőt ilyen kellemetlen helyzetbe, tutifix, hogy kifizeti a fogyasztását. Ha mégsem, akkor számíts rá, hogy emberünk kissé érzéketlen és vagy elfogadod így, vagy kuka.
2011. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meghívok egy csajt valahová,főleg ha első alkalom,biztos nem egy talponállóba viszem és nem fizettetek vele.Ha meg csóró vagyok,meg se hívom.De ha zsidó vagy skót a pasid,akkor ne is kérdezd,fizesd az egész számlát.:)
2013. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!