Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért csak bulikban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak bulikban lehet ismerkedni? Egyszerű hétköznapokon mért nem?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy csak bulikban lehet ismerkedni?Úgy érzem a hétköznapok nem unalmasak de szürkék és várom már hogy hétvége legyen és mehessek bulizni,ismerkedni.Nemhinném ,hogy csak velem van a baj, mert mások is nyitottabbak bulikban.Legtöbbször már hétfőn azt várom, hogy péntek vagy szombat legyen és mehessek...
2011. febr. 18. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a tudat módosító szerek miatt van....

Vagy valami más bajod van. Pl túl zárkózott vagy, rossz környezetben vagy, vagy hülye vagy mint egy ....

2011. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Veled van a baj. Én nem csak bulikon tudok ismerkedni.
2011. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nincs semmi baj velem...nem vagyok zárkózott se,de valamért úgy érzem, hogy mindenki nyitottabb és kedvesebb bulikban.én is szoktam hétköznapokon ismerkedni de valahogy nem ugyanaz.az olyan átlagos...
2011. febr. 18. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én amikor új lányokat ismerek meg, az 80%-ban bulikon kívül történik. Én soha nem értettem, hogy hogy lehet pl. diszkóban ismerkedni a pultnál. Nem vagyok túl szép férfi, lehet csak ezért nem tapasztaltam még. Persze a házibuli az más, ott szerintem lehet ismerkedni.
2011. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pont azért rossz a bulikban, discoban ismerkedni, senki se a saját arcát mutatja... nem is értem..
2011. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Drogokat szedsz?? Alkohol??
2011. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem pont bulikban nem lehet ismerkedni
2011. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy csak ott lehet ismerkedni? Aki komoly kapcsolatot akar, nem egy tüc-tüc buliban szedi fel a partnerét. Most nem akarok ötletet adni, hogy hol tudnál ismerkedni buli nélkül, de kapsából 10-15 midnennapi szitu eszembe jutott.
2011. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mert buliban mindenki oldottabb nem görcsöl azon hogy mi lesz ( mondjuk a pia is teszi ) de buliban szerintem tartos kapcsolatot nem naon talász
2011. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:) buliban a teljesen átlagos embereket találod, akik magukat különlegesnek akarják feltüntetni.

A hétköznapokban pedig (én úgy vettem észre) pont, hogy a nem tucat emberek akadtak belém :) azok, akikkel tudományról, művészetről, politikáról lehetett beszélgetni, akiknek különleges hóbortjuk, elméleteik voltak a világról. A buliban megy a fülharsogó zene, mindenki iszik, max a külsőségekről és a pár perces magamutogatásról lehetne megitélni, hogy kivel érdemes megismerkedni.

Veled van a baj :)

2011. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!