Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre lehet ismerkedni normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre lehet ismerkedni normális férfiakkal?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy nem hordanak rózsaszín pólókat, nem járnak szoláriumba, nem cigiznek úgy, mint egy gyárkémény, csak, mert menő, nem a tömeggel sodródnak, sőt, még szemceruzát sem használnak. ;)


Az az igazság, egyszerűen semerre sem találok ilyen embereket, mindenfelé csak a sok birkát látom, akiknek még önálló gondolataik sincsenek kb...


2011. nov. 6. 19:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
sok ilyen van, csak a lányoknak nem ilyenek kellenek hanem igazi nagymenők :D
2011. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
attól függ...én 18 vagyok, ha gondolod dobj egy levelet.
2011. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Utálom a rózsaszínt (nemhogy ruhában) nem járok szoláriumba, nem cigizek, nem sodródom a tömeggel, ceruzát csak írásra használok, van önálló gondolatom, nem tartom magam birkának, de mivel nem járok sehova így nem találkozhatsz velem.
2011. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha körülnézek az egyik véletlenszerűen választott egyetemi előadáson a szakomról, a férfiak 99%-a ilyen. A maradék 1% láncdohányos, de semmiképpen nem divatkazán...

Hány éves vagy?

20/F

2011. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok. Hát ha esetleg valaki szeretne beszélgetni, dobhatna egy privátot. ;) =)
2011. nov. 6. 20:01
 6/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a trendi helyeken és nem is a neten. Nyitott szemmel kell járnod, én is ezt teszem, mert nem vagyok bulibubus, sem jampiarc..
2011. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
m2
2011. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ennyire csak nem rossz a helyzet.. :)

Bár nekem is feltűnt hogy eléggé gáz pasik vannak mostanában(szoláriumszökevény a szemceruzáról nem is beszélve...)

Amelyik meg normális az egoista...

2011. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, van egy jó mondás, miszerint "A férfiak olyanok, mint a wc-k. Vagy foglaltak, vagy le vannak sz*rva." Elnézést a szép kifejezésért, de szerintem ezt kb már mindkét nemre lehet mondani, mert már nagyon kevés kivétel van....
2011. nov. 6. 20:07
 10/25 anonim ***** válasza:

Hmm. Kicsit beképzeltség lenne azt mondani, hogy "normális" vagyok, de talán lehet bennünk valami közös :)

Ha érdekel, akkor olvasd el a kérdésem, abból kiderül néhány dolog rólam :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


18F

2011. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!