Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti hogyan kezelné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti hogyan kezelnétek a következő helyzetet? Túl nagyok lennének az elvárásaim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, ismerkedni akartam vele de elutasított, mert van barátja. Nem ismerjük egymást, sem ez előtt, sem az elutasítás után nem beszélgettünk egymással. Egy busszal szoktunk utazni, hetente két reggel látom őt már több mint egy éve. Mindig egyedül utazik, mindig van elég hely és soha nem ül le senki mellé. Nemrég viszont leült valaki mellé aki egész véletlenül én voltam, jót beszélgettünk, ő is láthatóan jól érezte magát. Mivel egy szóval nem említette a barátját, vagy azt hogy csak barátkozni akar és többre ne számítsak, 4-5 ilyen alkalom után újra bepróbálkoztam. Hát megint elutasítás lett belőle... :S Csak én érzem úgy, hogy ez így nem volt fair, és valahogy tudathatta volna velem hogy hogy állunk?

Lányok ti hogy látjátok? Egyáltalán milyen szándékkal mennétek oda így egy sráchoz, ha tudjátok hogy bejöttök neki? (figyelembe véve azt is, hogy nem szokott odamenni másokhoz csak úgy dumálni...) Ja, mindketten 2x évesek vagyunk.


2011. febr. 19. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezted,hogy van-e barátja?...hát amig van barátja addig esetleg úgytekint rád mint egy haverra,de ha bejössz neki akkor talán fordul a kocka.:)szerintem ne nyomulj tulságosan,csk jelezzgess neki...ha tényleg odavagy érte.ha nem akkor keress mást.idő kérdése.
2011. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért ne lett volna fair? Ha van barátja és megmondta, hogy nem akar tőled mást, csak barátságot, nem mondhatod, hogy átvert. Maximum te verted át saját magad..
2011. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe. Ne is nézz rá, csak szivatod magadat. Van sztemmég másik jó lány is a vidékeden nem?
2011. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ma 10:22 - "Ha van barátja és megmondta, hogy nem akar tőled mást, csak barátságot..." Épp ez az, hogy nem mondta, még csak utalás sem volt rá. Nem olvastad el figyelmesen? :P Akkor mondta amikor el akartam hívni valahová.
2011. febr. 19. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer már tisztázta veled, hogy van barátja, nem akar tőled semmit, elmúltál 12, hát honnan gondolhatta volna az a szerencsétlen, hogy egy beszélgetés neked nem csak beszélgetés, hanem tovább nyomulsz..???

Nem: ez egy egyszerű szó. Minél hamarabb megérted a jelentését, annál könnyebb lesz az életed.


Világosan közölte, hogy nem akar semmit, csak barátkozni, arról megint nem ő tehet, hogy ezt se érted meg.

Lehet, hogy szimpatikus vagy neki (el nem tudom képzelni, hogy fordulhatott elő), csak ő hűséges típus. Bizony, ilyen csaj is van, aki nem kavar félre az első ürgével, aki megszólítja a buszon.

Akkor meg az lenne a bajod, hogy egy cafka...


Nincs véletlenül másik lány a környéken? Mondjuk keress egy olyat, akit nem érdekel a barátja, ettől függetlenül nyitott mindenféle új kapcsolatra. :P

2011. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma 10:28 - Tényleg nem akarlak megbántani, de nincsenek gondjaid a szövegértéssel? Mielőtt lehordasz, olvass figyelmesen, értelmezd amit olvastál, alkoss véleményt, majd írd le. Köszönöm. :)
2011. febr. 19. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:

figyelj: egyszer már közölte veled, h nincs barátja. az egy dolog, h egyedül utazik, az is, h egy éve mondta. attól még simán mondhat igazat (magamból indulok ki, a barátom a város másik végében lakik, így nem együtt buszozunk).

jól eldumáltatok - szintén csak egy dolog. mégis honnan a f*néből kellett volna tudnia, h te megint nyomulni akarsz, annak ellenére, h ő már közölte, van barátja. (az is lehet, azért mondta, mert nem jössz be neki, csak ha ezt 1 csaj így 1 pasi szemébe mondja, akkor rögtön büdös r*banc lesz :S)

miért kellett volna megint azzal kezdje a beszélgetést, h ááá van ám barátom? - azt gondolta szegény,h már letudtad ezt, h nincs esélyed, és haverkodsz. örült az új haverjának, h van vki, akivel lehet dumálni. -erre te a legrosszabb dolgot teszed: besértődsz, mert u.az a helyzet, csak te u.úgy nem fogtad még fel, h nincs esélyed. és persze a csaj a hibás...ez olyan jellemző sok pasira -.-

hagyd őt békén sztem.

mellesleg nincs mit ezen nem érteni, nem az előzőek nem értették, amit írtál, te nem akartad érteni, amit ők írtak. boccs

2011. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 10:59 - Nem sértődtem be, és egy rossz szót nem szóltam hozzá, nem éreztettem vele hogy ő hibás lenne. Érted?

Mellesleg nem azt közölte hogy nincs barátja, hanem azt hogy van, és sehol nem írom hogy egy éve mondta. :)

Abban viszont egyetértünk, hogy nincs mit ezen nem érteni. :) Bár kezdem azt érezni, hogy komplikáltan fogalmaztam, valamint néhány embernek gondjai vannak mind a szövegértéssel, mind a fogalmazással.

2011. febr. 19. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, túl nagyok az elvárásaid. Én 20 éves csajként... simán leülök bármikor bárki mellé, ha beszélgetni akar, akkor beszélgetünk. Van párom, de sosem szoktam az első percben megemlíteni, hogy "ja bocsi, amúgy van barátom, szóval ne akarjál semmi többet"... azért az elég viccesen venné ki magát nem gondolod? Ha nem kérdezted, akkor ő miért mondaná el, hogy van valakije? Ez nem egy olyan dolog amivel dicsekedni, felvágni szokás, az pedig szerintem teljesen korrekt, hogy miután rámozdultál elutasított, hiszen van párja! Inkább légy hálás hogy őszinte volt, és nem húzta az agyad... Illetve becsületre méltó, hogy a mai világban még van olyan, aki képes hűséges maradni a barátjához!
2011. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!