Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy évfolyamtársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy évfolyamtársam. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Most jött 8.ba a lány és nekem meg nagyon tetszik,de sajnos még nem beszéltem vele egy árva szót sem sehol...Facebookon van ez az igen nem játék,volt egy olyan kérdés hogy szép -e a mosolya én meg mondtam hogy igen ő meg lájkolta és ezt írta oda: :O:D

Nem tudom hogyan közeledjek hozzá mert kábé mindig barátnőivel van és amúgy sem vagyok egy magabiztos fajta...Facebookon fent szokott lenni de ott sem tudom hogy mit írjak neki először amikor nem is beszéltünk még a suliban?Hogyan lehet ott ismerkedni?Vagy csak lájkoljam a képét?De előtte azt kéne megtudnom hogy egyáltalán bejövök-e neki vagy sem. Ez a lájkolós kommentelős üzenet jó jel? :D

14/F


2011. febr. 21. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon félsz akkor írj neki facebookon:D Kezdjetek el beszélgetni facen, aztán meg egy idő után már odamész suliban is:)
2011. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze jó lehet fácsén hülyülni. De akár azt is hiheti, hogy Te is csak olyan kockatökű vagy, aki nem mer az iskolában hozzászólni.
2011. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet biztos ne ::: ne nyomulj
2011. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dugj fel a popójába egy húsdarálót. azt szokták szeretni. legalábbis én szeretem
2011. febr. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!