Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt (évfolyamtársam) randizni ha nem vagyok biztos benne hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megkérdezed, ha nem hát nem. Ha igen, akkor iiiiiiiiiiigen:3 így.
2011. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Beszéltek? Ha igen, mi sem egyszerűbb. egy hosszabb beszélgetés közben simán dobd be neki, hogy elmehetnétek valahova délután, vagy hétvégén, vagy amikor akarod. Aztán legalább megpróbáltad, veszteni nem veszthetsz semmit!


Hajrá!


18/F

2011. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogysegítsen neked tanulni. Vagy egyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy nem akar e veled elmenni teázni, mert épp ráérsz. Aztán más nem is kell, majd alakul. Ha tetszel neki, el fog menni veled.
2011. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni hogy nem vagyok túl magabiztos típus
2011. jan. 22. 23:55
 5/11 anonim ***** válasza:
én is elhívtam nemrég egy lányt félénk vagyok de összeszedtem a bátorságom és megkérdeztem. nem jött el, azóta nincs semmi, ugyanúgy vagyunk de ha magabiztosabb lettem volna biztos siker, ajánlom, nincs vesztenivalód, ha nem tetszel neki úgyis nemet mond, ha meg tetszel akkor minek aggódni, hajrá,csak tökösen :D ;)
2011. jan. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és várom a továbbiakat
2011. jan. 23. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyban vagytok? Köszönőviszony? Sulis ismeretség? Netán haverság? Ezektől is függ ám...
2011. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát vannak közös óráink és szünetekben is beszélünk néha
2011. jan. 23. 19:28
 9/11 A kérdező kommentje:
lányok válaszára is kíváncsi lennék
2011. jan. 23. 19:33
 10/11 anonim válasza:
100%

Szerintem ha beszélgetsz vele mondj neki valamilyen bókot és utána kérdezd meg hogy el jön e veled valahova....:D

Én egy ilyesmire számítanék:D

L/15

2011. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!