Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha ilyen szituba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ilyen szituba keveredek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és múltkor voltam egy buliban és beszélgettem egy lánnyal és szimpatikusak voltunk egymásnak és ott volt egy barátnője és váratlanul elmentek táncolni, de persze mentem utánuk és megkérdeztem hogy csatlakozhatok-e hozzájuk? azt mondta igen ezzel nem is volt semmi próbléma de egy 10 perc után el kellet mennem wc-re és amikor visszajöttem egy másik sráccal táncolt és ahogy elnéztem élvezte. Nem tudtam ezek után hogy mit csináljak.
2009. febr. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ha a helyedben lennék ha az a lány nagyon fontoss lenne akkor megpróbálnám vissza szerezni ellenkező esetben keresnék másik lányt.
2009. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szokd meg!!!

ugyanúgy ahogy te is, az a másik srác is csak szórakozás volt a csajnak...

nem kell ennyre naívnak lenned,azért mert megengedte,hogy riszáljatok egyet,még nem jelenti azt,hogy összetartoztok.

2009. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pontos leírás, előttem válaszoló (én csaj vagyok). Ha azt akarod,h leessen neki,h akarsz vmit, akkor hívd meg egy piára, beszélgessetek -vagy kérdd el a számát, (bár én azt pl nem szívesen adom), vagy tudd meg pontosan a nevét, és ha vmi egyszerű, akkor legalűább azt,hogy hol tanul (és reménykedj,h fennt van iwiwen) Good luck!
2009. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!