Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, de mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron 1hetet töltöttem egy fiúval, és nagyon jól kijöttünk.Azóta tetszik,sokat gondolok rá. Nekem nagyon bejön, és szerintem neki is bejöttem. Azóta csak párszor dumáltunk, meg szoktam látni,de semmi.én félek kezdeményezni.Ő az első srác aki tetszik. meg nem is tudom, hogy mondjam meg neki..vagy felejtsem el? Nemtudom, tényleg tetszem neki, vagy csak én láttam rosszul.(És a nyáron, megint megyünk 1hétre.és ő is ott lesz)

Légyszi aki tud, segítsen!! köszi


2009. febr. 14. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi h ezt modnom de felejtsd el. HA akarna valamit már kezdeményezett volna. Hagyd békén. Párszor beszélgettetek. mint jó ismerősök. sajnálom h ezt kell írjam, de szerintem nem akar semmit.ha akarna már lépett volna. cupp
2009. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd. A fiúk sokszor csak haverként jól érzik magukat a lányokkal néha talán tesznek célzást is de csak mert játszadoznak... tehát nem kell komolyan venni az ilyen kis apróságokat.

Ne égesd le magad, hogy most nyomulsz rá mert nekem is úgy tűnik, hogy "szép volt, jó volt, ennyi volt". Inkább arra koncentrálj, hogy megint együtt lesztek egy hetet majd akkor dobd be magad és kápráztasd el. Legyél vele kedves és add önmagad, ha akar valamit majd úgyis lép. De adj neki lehetőséget... pl mondd, hogy jó volt ez a hét de ezután nem tudod mi lesz unalom az egész nyár. Erre mondhatja, hogy még találkozhatnátok... ha nem mondja kérdezz rá, hogy ő mit csinál a továbbiakban. Ezek sima kérdések és nem ciki, ha nem jössz be neki. Ha pedig mégis csak csinál valamit. De ha nagyon akarod a végén elhívhatod te is valahová vagy megkérdezheted, hogy lenne-e kedve mondjuk msnen tartani a kapcsolatot vagy néha találkozni. Együtt megnézni egy filmet stb. Ha nem-et mond, akkor mondd, hogy ja oké, ha neked van jobb programod és ennyi, nevess.

2009. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nem nyomulok rá. :) De lehet tényleg hagynom kéne az egészet.már 5 hónap telt el azóta. Majd meglátomm mi lesz nyáron. És akkor hátha történik valami.... Jó lenne :D
2009. febr. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!