Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unknown525 kérdése:

Lányok! Titeket mennyire befolyásol egy srác öltözködése?

Figyelt kérdés
Pl: sima farmer és rocker fölső.Ha esetleg egy ilyen srác kezdene ki veletek,jól,vagy rosszul venné ki magát az ilyen öltözet?A megjelenésem:sportcipő,farmer,valamilyen rocker fölső,rövid barna haj és 185 vagyok.De nincs piercingem,vagy lánc,bőr csuklószorító,semmi.
2011. okt. 30. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kedvelek semmilyen szélsőséges stílust, nem szeretem azt sem ha valaki zenei izlésének megfelelően öltözködik,de az általad leírtak még mindig nem annyira zavaróak,mint a lógós gatya,meg a strasszos póló meg egyebek. A legjobb viszont az lenne,ha divattól függetlenül,egyszerűen,de férfiasan öltözködnél.
2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
"A legjobb viszont az lenne,ha divattól függetlenül,egyszerűen,de férfiasan öltözködnél." pontosan ezt teszem,nem viszem túlzásba,de mégis azt veszem észre,hogy a legtöbb lány nem nézi jó szemmel.A kérdés már csak az,hogy a környezetem ilyen,vagy többen így gondolják.Amúgy meg foglalkozok magammal,a jó illatot különösen fontosnak tartom :D
2011. okt. 30. 20:24
 3/15 szamóca.. ***** válasza:

hát engem befolyásol kövezzetek meg.

legyen piercingje is, tetoválása is, és olyan megjelenése amitől falnak megyek.:D

2011. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát mivel rockzenekedvelö vagyok nekem biztos bejönnél de amugy nem függök rockos dolgoktol, a lényeg hogy passzoljon az egyéniségéhez. engem zavar ha valaki 30 kilos létére xxl-es polokat,pulcsikat hord mert az a kényelmes, vagy szabadidönaciban akar a vonathoz kikisérni ugy, hogy én meg odateszem magam....
2011. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem ha valaki rocker fölsőt hord az azzal egyenlő hogy tulajdonképpen nincs stílusa szóval vesz valami kedvenc bandás stílustalan pulcsit és az veszi fel. nem bántás képpen mondom,de nekem ez a benyomásom az ilyenekről.
2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem számít hogy öltözik, az ilyen pont tetszik 20L
2011. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem nem jönne be.


szeretem ha egy pasi követi a divatot, alapból csak ilyen jöhet szóba nálam. imádom a divatot, öltözködni, vásárolni, úgy gondolom, a pasim akkor legyen hozzám illő :D

17L

2011. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Macskajós ***** válasza:
Hát ez így egy kicsit jellegtelen. Vagy tartozol egy stílusréteghez és akkor annak a kiegészítőit hordod és így válsz egyedivé, vagy egy másikat választasz. Ez a felemás öltözködés olyan semmilyen. De én személy szerint nem nézném rossz szemmel, ha egy hasonló öltözetű, de belevaló pasas mellém pattana.
2011. okt. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

elözöhö szolva attol miért egyedi valaki ha kiválaszt valamit a sok stilusbol?attol csak egy lesz a sok közül.akkor is ha egyénileg válogatja össze a cuccokat.

én nem tartozom sehova. oké hogy rockzene kedvelö vagyok de nem tartom magam beskatulyázva kizárolag rockernek mert vegyes a zenei izlésem és rocker nem attol lesz valaki hogy rockot hallgat.

én nagyon vegyesen öltözöm. van mikor szakadt nadrágban,van mikor farmerben,hol bakancs hol sportcipö,van hogy szoknya valami szandállal,van hogy darkosan(füzös,vagy csatos nadrág,vmi hozzá illö felsövel természetesen full feketében, bakancsal. zenekaros polot már nem hordok azt már csak itthon veszem fel meg kirándulni.

szerintem a divat unalmas. föleg hogy amiatt nem találok magamra semmilyen olyan ruhát ami nekem állna jol mert mindenhol csak a divatot árulják.

2011. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Macskajós ***** válasza:

Szerintem egy stílushoz mindenképp tartoznak szimbólumok, tárgyak. Én azért tartom fontosnak, hogy ezeket a kiegészítőket hordjuk, mert így magunkhoz vonzzuk a hasonló érdeklődésűeket akkor is, ha amúgy nem sok terünk van ismerkedni.

Az előző válaszoló azt állítja nem skatulyázható, mert több stílusban öltözködik. Örvendetes hír, hogy változatosan öltözködik, de az alapkérdésben egy olyan fiú szerepel, aki mindig farmer+rockerpóló összeállítást visel. Ha nála ez állandó, akkor ajánlom neki a kiegészítőket. És mielőtt valaki félreértené: a tartozékok egy adott stílushoz önmagukban nem tesznek egyedivé, csak ha azokból is keressük a különlegeset, a ránk szabottat. Alapjáraton én is elvetem a beskatulyázást, de mivel a legtöbben így gondolkodnak, érdemes ezt is szempontként vizsgálni.

2011. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!