Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a buta, de helyes, jószándékú srácokról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy srác, 18 felett, aranyos, kedves, udvarol nektek, no és nem utolsó sorban jól néz ki: jó teste van, szép arca. Viszont a srác nem valami zseni.... A bókjai rendszeresen elég furán hangzanak, és teljesen úgy viselkedik, mintha életében először beszélne csajjal, holott közel sem így van.

Mit gondolnátok róla? Továbbra is tetszene, vagy a fejeteket fogva menekülnétek?


2011. febr. 23. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menekülnék!
2011. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A második lehetőséget választanám, vagyis fognám a fejem és menekülnék:D
2011. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha okos vagy meg az a baj és folyton hátsó szándékot sejtenek minden szavad mellett...


22F

2011. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Csak hiszed hogy menekülnél. A te korodban a "pasi" csak dísznek kell, hogy a barátnőid előtt villogjál vele, ehhez meg elég ha egy szép arca van a gyereknek, beszélgetni meg úgyse kell vele. A szórakozóhelyen úgyse hallod mit mond.
2011. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, szóval ez nem az én problémám =) Elég sok ilyen sráccal akadtam össze, és kíváncsi voltam, hogy alapjáraton mennyire "kelendőek". Egyébként nem várom el a sráctól, hogy okos legyen, de olyat nem tudnék komolyan venni, akiből az értelem szikrája is hiányzik. És sokból hiányzik.... persze, lányoknál is vannak ilyenek, ez tagadhatatlan =)
2011. febr. 23. 09:57
 6/20 A kérdező kommentje:
09:55: én huszonéves fejjel azért szeretnék már komolyabb kapcsolatot, és nem járok szórakozóhelyekre =)
2011. febr. 23. 09:59
 7/20 anonim ***** válasza:

menekülnék,nem szeretem a buta pasikat

nekem értelmes férfi kell


a buta pasi keressen magának buta csajt:)

2011. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be.Én pl szeretm ha fel tudok nézni a páromra,de közben nem szeretnék kevesebbnek se mutatkozni.Jó az ha a párok tudnak egymástól tanulni.Szerintem egy kis kommunikáció és minden megoldható.Ha pedig tanulás szempontjából buta, ott meg az a lényeg h. így is tudjon boldogulni.Bár ismerek oylan nőt,aki kifejezetten örül h. a férje olyan esetlen,mert ő szeret "felsőbbrendű" lenni.
2011. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Persze, mindenkinek más jön be, nekem megvan a sajátom, de másokét is meg szeretném hallgatni =)

A butát pedig nem a műveletlen szinonimájaként használtam. Hanem amikor mondasz a másiknak egy szóviccet, vagy valami kis csípős megjegyzést, vagy bármi ilyesmit, amihez kicsit gondolkodni kell és látod a szemén, hogy nem érti... de nagyon nem, és mindehhez olyan ostoba fejet vág, hogy már sajnálod =D

2011. febr. 23. 10:09
 10/20 A kérdező kommentje:
*megvan a saját véleményem
2011. febr. 23. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!