Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erről a sztoriról mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a sztoriról mi a véleményetek? Kit válasszak szerintetek? =/

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit még nyáron ismertem meg(nevezzük fekinek). Nagyon szerelmes voltam belé, kb. 5 hónapig. Ő is többet akart mint barátság, csak neki alap volt a szex. Én még nem éreztem magam késznek rá, tehát nem jártam vele, de attól nagyon odáig voltam érte. Aztán sikerült kiábrándulnom belőle, mert jött egy másik srác(legyen szöszi), de Fekire valahogy nem tudok úgy nézni, mint egyik srácra a sok közül, tehát nem teljesen közömbös nekem.

Feki kb.2 hónapja rájött, hogy szerelmes belém, és már az sem érdekelné, hogy nincs szex, azt mondta, hogy tiszteletben tartja, és tudja, hogy ebben a témában hajthatatlan vagyok.

Ez mind szép és jó, csak ugye én elég jóba lettem Szöszivel, flörtöltünk, nagyon jól elvoltunk, csak félt, és nem mert lépni, azt mondta, hogy nem kellek már neki(de ezt a legjobb barátai szerint nem gondolta komolyan,csak beijedt.)


Ma voltam kint sétálni a barátnőimmel, és jöttek velünk Szösziék is. Tök jól elvoltunk, minden. Egyszer csak ott jött velünk szembe Feki. Odajött, megölelt. Szöszi egyik haverja meg tökre poénból megkérdezte "Ti most jártok?"(tudta, hogy nem)

Erre feki:

-Köszi, hogy felhoztad. Csajos, kérdezni akarok valamit, négyszemközt.

én teljesen lefagytam, egy szót sem bírtam kinyögni.

Szöszi odajött, és mondta, hogy ő is akar valamit mondani, először hallgassam meg őt, és utána menjek Fekivel.


(egy kis párbeszéd)


Szöszi: Figyelj, xy(én) én szeretlek, és nem szeretném hogy Fekivel járj, mert én veled akarok lenni..

én: köszi.. te is jókor mondod, mikor már elfogadtam, hogy kettőnkkel úgysem lesz semmi.. most, hogy végre boldog lehetnék, meg előállsz ezzel..

Szöszi: csak te döntesz.. de én azt akartam, hogy ezt tudd, mielőtt összejössz vele.


Utána elmentem beszélni Fekivel, kérdezte, hogy leszek-e a barátnője, én csak annyit válaszoltam, hogy gondolkozom rajta.



Szerintetek mit tegyek? Kit válasszak: Fekit, aki sosem lesz közömbös a számomra, vagy pedig Szöszit, aki iránt nem tudom mit érzek, de ha vele vagyok minden sokkal jobb, mint egyébként?



15/L


2011. febr. 24. 15:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez kb. mint egy agyonkavart romantikus lányregény:D


Am. meg mi szted honnan tudjuk, h neked mi lenne a jó?

2011. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

jajaa, szerintem is olyan.. XD


csak tanácsot kértem, mert énsem tudom, hogy mi lenne a jó.

2011. febr. 24. 16:01
 3/24 anonim ***** válasza:
Feki
2011. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Egyikük sem elég határozott, hol szeretnek, hol nem.
2011. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Feki, Szöszi XDD Behalok. :DD

Azt válaszd, akibe szerelmes vagy, akihez jobban vonzódsz, akivel jobban érzed magad. :)

2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Akár Fekit, akár Szöszit választod, a másiknak rosszul fog esni. Szerintem Feki nyomulósabb, Szöszi visszafogottabb. Véleményem az hogy Feki ha most igent mondasz mégis azon lesz hogy valahogy levegyen a lábadról, azaz hanyatt döntsön. Én Szöszit választanám, mert ő nem pedzegette eddig a szex témát. Amúgy az is lehet jobb ha egy harmadik után nézel. :)
2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

kb 1 éve összejöttem egy sráccal.mondhatjuk hogy én kezdeményeztem.2 hónap után vége lett.utána összejöttem a haverjával,akivel egyáltalán nem éreztem jól magam eleinte,azóta együtt vagyunk. :)

Attól mert az egyik sráchoz jobban kötődsz és jobban érzed vele magad,lehet,hogy a másikkal eleinte nem,de később kialakulhat valami szorosabb.Én sem gondoltam volna anno hogy ennyire szerelmes leszek belé.

szóval az h jobban érzed magad vele,még nem mérvadó.lehet,hogy a másik sráccal sokkal jobban kibontakozna ez az egész.

(én csak tapasztalatból beszélek,te érzed neked mi a legjobb). Csak remélni tudod,hogy később nem bánod meg,akárhogyan is döntesz.;)

Sok sikert!

2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

köszi. :DDD

az igazi nevüket nem akartam kiirni, azért lett feki és szöszi XD

2011. febr. 24. 16:10
 9/24 anonim ***** válasza:
A legkevesebb, ha nyíltan most megversenyezteted őket egymással, egy kis lovagi torna ilyesmi...:)
2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én Fekire szavazok!
2011. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!