Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 fiú között kell választanom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú között kell választanom, kit válasszak?

Figyelt kérdés

Az 1-ik fiúval nem tudom,hogy mit kezdjek,néha kőbunkó,néha meg olyan kedves,hogy elolvadok.Sokáig tetszett,és viszonylag jóba vagyunk,de a szememben már csak egy se*gfej,mert sokszor megbántott.

A másik fiúval barátságban vagyok,nagyon aranyos,de elég messze lakik.Viszont nagyon kedves velem,és nagyon szeretem őt.Az elsőt sz@rjam le magasról,a másodiknak meg valljam be,hogy tetszik?


2011. márc. 3. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Határozottan a másodikra szavazok!
2011. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Másodikat válaszd már ha az nem sajnálja a pénzt hogy rád költse egyébként sajnálom de egy nagyon buta lány lehetsz
2011. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp a másodikat válaszd,az első csak szenvedés már!
2011. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha azt nem tudod eldönteni, hogy neked mire/kire van szükséged, akkor mit tudsz??? Nehogy már más mondja meg, kit válassz!!! Aztán ha rosszul jársz, ki lesz a hibás???
2011. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félre értettétek a kérdésemet :)

De mind1 mostmár látom,hogy a kérdésemet fogalmaztam meg rosszul.Nem az a kérdésem,hogy kit válasszak(bocsánat rosszul írtam ki a kérdésemet),hanem az,hogy az első fiút szarjam le,b@sztassam,és a másodiknak mondjam el,hogy mit érzek?

2011. márc. 3. 12:13
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Az elsővel kellene több időt tölteni, és megmutatni neki, hogy igényled, hogy kedvesen bánjon veled.

Amúgy azt választ, amelyikbe szerelmes vagy. Nem értem, mi értelme úgy kapcsolatba kezdeni, hogy csak "tetszik". Én is csináltam ilyet, de az ilyen kapcsolataim max 2 hétig tartottak.

2011. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:) Nem tudom még biztosan,hogy tetszik,vagy szerelmes is vagyok a másodikba,mert az elsőbe másfél évig voltam szerelmes,mire rájöttem,hogy egy se*gfej..

Pl.a suliban volt egy megasztár féle izé,és indultunk barátnőmmel,és a pasi azt mondta,hogy " gitározni tudok,de a hangom nagyon sz@r" ki mondd már ilyet??nem tudom,hogy tényleg jó-e a hangom(valószínű jó,mert megnyertük,de ki mondd már ilyet??Ha nem is annyira jó a hangom akkor sem kell nekem vágni.

2011. márc. 3. 12:27
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Értem. De akkor a srác csak őszinte volt, jobb lenne, ha áltatna? Kérdezd meg tőle, hogy miért szokott bunkó lenni.
2011. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát jobb ha őszinte mintha áltatna,de annyira jóban azért nem vagyunk !! néha beszélgetünk,de annyi!! nem kérdeztem,h jó a hangom ha neki nem tetszik azt tartsa meg magának,de ne vágja nekem.. :)
2011. márc. 3. 12:47
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdésben ott a válasz is.Akarsz te egy se_gfejel járni?
2011. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!