Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor bejöhetek neki? van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor bejöhetek neki? van egy srác aki állandóan bámul de még csak rám sem köszön.

Figyelt kérdés

egy suliba járunk és ha ránézek vagy csak felé nézek állandóan azt veszem észre hogy néz/bámul. régebben ráköszöntem ő vissza köszönt, de azóta sem köszönt. egy éve is ugyanez volt. de aztán egy darabig nem is láttam.

1 év van köztünk.

szerintetek bejövök neki? :D


2011. febr. 24. 16:47
 1/6 anonim válasza:
szerintem csak nagyon szégyellős és várja hogy te kezdeménnyez
2011. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbálj vele beszélgetni, többször köszönni. Lehet őt is az érdekli hogy bejössz-e neki csak nem mer kezdeményezni mert fél hogy elutasítod.
2011. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

velem is ez van :)

ha tudod a nevét és tetszik akkor jelöld be facebookon

2011. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idősebb vagy 1 évvel a srácnál?
2011. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
srác idősebb
2011. febr. 24. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy bejössz neki. Én is voltam ilyen helyzetben. De hidd el ha elég feltűnően figyel akkor érdekled. Szerintem a srác kicsit félénk vagy egyéb más okokból nem mert feléd lépni. Hallottam olyat is hogy szegény volt a srác és nem mert kezdeményezni a lánnyal, mert környezete és ahol amiben van nem engedhet meg egy normális kapcsolatot. Ráadásul tele lehet gátlásokkal is. De egyéb okai is lehetnek amire még nem is gondolnál. Szóval ha neked is tetszik akkor szerintem lépj felé óvatosan és majd kiderül. Sok sikert!
2011. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!