Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esélyem nála? Bejöhetek neki? Pontos válaszokat, esetleg konkrét példákat mondjatok! (részletek lenn)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Nem tudom, mit tegyek, már 2 éve tetszik egy fiú az osztályból, aki egy éve már a padtársam is. Nagyon kedves, megértő srác (és szépen rajzol, hozzám képest gyönyörűen :D ). Mindig, ha kell segít, én is segítek, szüneten néha sétálgatunk együtt, jókat beszélgetünk, itt lakik közel hozzám. Szerintem ő a világ legrendesebb fiúja.

A problémám: az előző barátommal, amikor összejöttünk ő kezdeményezett (ne értsétek félre), de most.......

Nem merek odamenni hozzá és őszintén megmondani neki, hogy mit érzek iránta, de nem hiszem, hogy ő kezdeményezni fog, mert nem biztos, hogy tetszek neki. Így aztán nem tudom mit tegyek. Hyvjam fel magamra a figyelmét? Hogyan? Kérlek válaszoljatok, ha lehet nagyon konkrét célzásokkal. Köszi előre is?


2010. máj. 5. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy segítesz neki. :) Mosolyogj rá, beszélgessetek sokat, szemezzetek.

Aztán ha gondolod, el is hívhatod először baráti társasággal valahova, aztán ha jól érzitek magatokat együtt, akkor ketten is elmehettek sétálni, görkorizni, moziba, fagyizni stb. Aztán, ha ott úgy viselkedik, hogy tetszel neki, akkor te is mondhatod hogy helyes fiúnak találod.

2010. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondd csak el neki nyíltan, amit érzel. Mi a legrosszabb, ami történhet? Nemet mond. Ha nemet mond, ez van, az élet megy tovább. Ha viszont igen, akkor nyertél. De ha sokáig vársz ezzel, majd jön egy másik lány és te jó ideig gondolkodhatsz azon, mi lett volna, ha időben kinyitod a kicsi szádat. Bátorság, kislány. Csak akkor sikerülhet.
2010. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a biztató válaszokat, lehet hogy rászánom magam :)

de magabiztzosabb lennék, ha mégtöbb választ kapnék, úgyhogy légyszi yrjatok még

2010. máj. 5. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Időben tervezzétek meg a védekezést!
2010. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg hogy rajzol xD
2010. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miféle tanácsok ezek. 13 vagy, maradj csak a rajzolásnál és a sétálgatásnál. Elég nektek egyenlőre ennyi élvezet is.
2010. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én ötleteket kértem, hogy hogyan jöhetnénk össze
2010. máj. 5. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Par napiG szemezgess vele,mosolyogj ra...aztan hivd meg randizni(jah ezt pont en mondom aki hasonlo helyzetben van es megis be van tolyva)...CSAK BATRAN...:))


13/L

2010. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

én is berezeltem, épp ez a gond

nem is tudom, lehet attól félek, nemet mond, lehet valami mástól..........

nem tudom, de a gond az, hogy így is félek

2010. máj. 6. 15:53
 10/13 A kérdező kommentje:
légyszi adjatok valami jó tippet, ami az én esetemben sikerülhet...
2010. máj. 6. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!