Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Discon kívül milyen helyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discon kívül milyen helyeken lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ahova esetleg normális emberek járnak. Nektek mik a tapasztalataitok? Tudnátok nekem ötleteket adni? Köszi
2011. febr. 24. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
bárhol ahol lányok vannak
2011. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a javaslatot, de én nem vagyok leszbi :) 19/L
2011. febr. 24. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát diszkón belül nem lehet csak. Pl utcán, villamoson, buszon, vonaton, könyvtárban, suliban, munkahelyen, gyorsétteremben, nyelvtanfolyamon, vagy bármilyen más tanfolyamon, éjszakai buszmegállóban...stb

Ezek most azok a helyek voltak csak, ahol én már ismerkedtem meg emberekkel (nem feltétlenül pasikkal és ha igen, akkor se azért, hogy felszedjem).

Pl ma a villamosmegállóból hazafelé odajött hozzán egy srác, hogy szeretne egy független véleményt hallani, mert anyukája szerint le kéne vágatnia a haját, ő meg inkább megnövesztené (nagyon göndör, afró haja volt). Utána még beszélgettünk egy darabig, és mivel egy környéken lakunk, ha máskor is összefutunk sztem akkor se megyünk már el egymás mellett.

Ha nyitott vagy a világra akkor az emberek maguktól jönnek oda.

2011. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2011. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Discon kívül is vannak normális eberek? LOL
2011. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én értem mire gondolsz,én sem ismerkedem ott szívesen emberekkel...főleg erre a sh*t zenére..:D na,az egyik bnőm pl úgy ismerkedett meg egy irtó rendes sráccal,h mindketten először mentek egy szórakozóhelyre a barátaikkal,aztán volt vmi bunyó és így..:DDD amúgy egyik sem nevezhető ilyen diszkósnak :D
2011. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!