Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Discoban és hasonló helyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban és hasonló helyeken lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjem? Mit mondjak? Van úgy esélyem, hogy nem tudok táncolni?
2011. máj. 23. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Discoban 1 % körüli eséllyel találsz komoly kapcsolatot. De lehet, hogy túlbecsültem kiicsit. Kicsit talán nagyon.
2011. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Miből gondolod, hogy komoly kapcsolatot keres? :D
2011. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Discoba csak egy bizonyos IQszint alatt járnak az emberek.
2011. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Abból, hogy ezt a kérdést feltette.
2011. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Discoban táncolni???

:)

2011. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor elég rossz lehet a szövegértésed, mert egy szóval nem említette, hogy komoly kapcsolatot akar :)
2011. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem említettem, de nem lenne rossz :D
2011. máj. 23. 22:50
 8/19 anonim ***** válasza:
figyelj a budapesti diszkók egy jelentős hányadába csak ribik járnak..egyszer megismerkedtem egy tök konszolidált normálisan beszélő lánnyal kb. 3-4 nap ismeretség után ezt mondta nekem: ugye nem baj, ha diszkókban fekete srácokkal fogok táncolni? Én meg mondom, dehogy is akár e perctől is kezdheted aztán otthagytam a pitsába...azóta ki tudja kit, hol cidázott már le és a diszkók tele vannak ezzel típussal. Úgyhogy azt mondom: persze, lehet ismerkedni, de érdemes??? Döntsd el, hogy jelentéktelen 0 emberekre fecséreled az időd vagy valami tartalmasabb kapcsolatra vágysz, a diszkós pitsákat meg hagyod kiégni pár év alatt azttán ottmarad magának egy nagy qrvának.
2011. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Minden féle lánnyal lehet ismerkedni egy(-két) dugásra vagy szopásra. Azért vannak ott mert tapasztalatot vagy szexet akarnak vagy eltévedtek. A diplomás táncművésztől és hangversenyben hegedűs ugyan úgy mint a félszeg gimis csaj vagy bármilyen csaj aki kefélni akar.


És igen: "Discoban táncolni???" LOL

2011. máj. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Ja és azt mond mit iszol? És fizesd a piát.
2011. máj. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!