Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos nektek, hogy legyen a fiúnak végzettsége?

Figyelt kérdés

Ilyen egyetemi 5 év vagy doktori mennyit dob nálatok a latban?

És azért jelentene nektek sokat, mert pénzes pasira vágytok, vagy mert van diplomája meg életcélja és nem csak úgy van a nagy világban?

Szal ha pl lenne egy egyetemi végzettségű srác, aki nem keres vmi sokat, de am ritka értékes tudása van, az bejönne nektek?


Nekem nincs, de majd remélem lesz egyszer és érdekelne, hogy a lányok hogy viszonyulnának ehhez

20f


2011. febr. 25. 20:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
56%

Azert bator, hogy ezt igy leirod, "mert pénzes pasira vágytok"

Picit sem vagy f@sz, mar bocs. En szerelemre vagytam, azt megkaptam, most ketten dolgozunk azon, hogy penz is legyen.

A tanultsag meg attol fugg, a no mennyire tanult. Nekem diplomam van, biztos a szakmunkas fiuk is kedvesek es aranyosak, de nem biztos, hogy egy az erdeklodesunk, mindenrol ugyanugy el tudnank beszelgetni, a baratom foiskolat vegzett. Nem kifejezetten igy kerestem, de igy jott ossze, mert ugyanaz az erdeklodesunk.

2011. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Végzettség nem érdekel, csak keressen azért pénzt, becsületesen.
2011. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Miva??? azért mert valaki szakmunkás nem lenne azonos az érdeklődése egy diplomással vagy nem lehet vele elbeszélgetni?? Ez nem egy durva általánosítás? Sztem a diplomások nagy része is tud hülye lenni független a végzettségtől.
2011. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Azt irtam, hogy "nem biztos". Termeszetesen ismerek olyanokat ahol az egyik fel szakmunkas, a masik diplomas, es nagyon boldogok. Senkit nem akartam megbantani, csupan azert irtam, mert akik egyetemre jarnak, azok konnyebben ismerkednek ott, az az "eletteruk", ennyi.
2011. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
és ha nincs valakinek egyáltalán semmi végzettsége de külföldön dolgozik és nagyon zurán sokat keres?
2011. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 PT-Daniel ***** válasza:

Örülök, hogy megfelelö motivaciot keresel, hogy sok-sok kemeny evet vegigtanulj!


Szerintem, a diploma manapsag mar nem nagy ügy. Annyi diplomas van, aki nem tud elhelyezkedni. Ha diplomazni szeretnel, keress olyasvalamit, amiben nagyon jo vagy es erdekel vagy valami olyat, amire jelenleg nagy szükseg van. Ha a penz motival, olyat tanul, amivel nem csak Magyarorszagra korlatozodik a munkakeresesi lehetöseged.


Van olyan baratom, aki meg a szakmunkast is otthagyta, de tisztessegesen dolgozik olyat, amihez nagyon ert es amiben jo es körbe utazza Europat. Van kocsija, lakasa, motorja es most vesz hazat.

2011. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont. jól beszélsz. de azért ritka aki így gondolja. szerintem is a legtöbb nő inkább az egzisztenciára hajt, a szerelem csak másodlagos. nem szeretnének dolgozni, jobb ha a vagyon jön házhoz.

de a nők már csak ilyenek...

2011. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%

Én speciel lesz*rom....

Ha nem lusta, és nem büdös neki a munka, akkor felőlem wc-t is takaríthat, ha szeretem. Attól meg, hogy diplomája van valakinek, ugyanúgy lehet sz*r ember.

És ezt ne vedd sértésnek, én is szeretnék diplomát és PhD-t, de nem azért hogy megdicsérjenek, hogy "jaj de ügyes vagy"

18/L

2011. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy legyen végzettsége, de nem a pénz miatt, keresek én magamnak annyit, hogy az elég. Az elsőnek igaza van, sokat számít az érdeklődési kör... de ha nagyon nagy a különbség (hasonló érdeklődési kör mellett is) felüti a fejét a bibi egy idő után, nálam legalábbis
2011. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Jó is lenne, ha csak azért kapna PhD-t valaki, mert akarja:-D.
2011. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!