Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keressek barátnőt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek barátnőt, vagy milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
18 vagyok, kissé macis alkat, régebben sportoltam, de az sem változtatott rajta, ilyen az alkatom, most is elkezdtem sportolni, sokat szoktam beszélni, mindig van új témám, sosem fogyok ki a szóbóll, ugyanakkor igyekszem udvarias, és figyelmes lenni, mégsem tudok barátnőt találni. Pedig mindig szoktam kedveseket is mondani a lányoknak az iskolában is,és mégsem megy. Hogy próbálkozzak, vagy hol? Nem vagyok nagyon bulizós, sőt gyáltalán nem, de a barátokkal szoktam néha hülyülni. Mit tegyek?
2011. febr. 25. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De azért remélem nem nyalsz be nagyon a lányoknak. Kicsit távolságtartónak is kell lenni, de közbe mégis kedvesnek, lássák hogy érdeklődsz irántuk, de valahogy mégse. Női logika, nem tudom, hogy érted-e : D amúgy majd jönni fog minden magától szerintem. Te mond hogy nincs senki olyan lány, akivel jól elbeszélgetsz. Na őt például elhívhatod sétálni, moziba, akárhova és hátha lesz valaki. Ha nem akkor keress egy ilyen lányt, vagy várj.
2011. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne mond* bocsi :)
2011. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kapcsolat úgy fog kialakulni ,hogy barátnőd(lány ismerős) barátnője bemutatja az egyik barátnőjét és te elég tökös vagy ,hogy elhívd és ,ha van pici szikra akkor máris kapsz esélyt.Hogyha ott sikerült a dolog akkor el fogja mondani ismerősöknek és miután szakítottatok reméljük nem fogtok elmondja ,hogy jó volt jó volt ,de mégsem az igazi és a barátnői megtalálnak és kapsz esélyt és minden jön magától.

Kb így működik:)

2011. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Attol hogy figyelmes meg udvarias vagy meg nem fogsz ki a témából még nem fogsz bejönni a lányoknak hacsak nincs szerencséd. Legyél vonzó és magabiztos. És ne legyen taszító a külsőd téged se érdekelne egy olyan lány aki külsőre nem jön be.
2011. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"sokat szoktam beszélni, mindig van új témám, sosem fogyok ki a szóbóll, ugyanakkor igyekszem udvarias, és figyelmes lenni, mégsem tudok barátnőt találni. Pedig mindig szoktam kedveseket is mondani a lányoknak az iskolában is"

Ez mind nem érdekel egy lányt se. Nézz ki jól v legyél gazdag, más egyiknek se fontos.

2011. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hmmm köszönöm a javaslatokat, írjatok még, amúghy külsőre mindig igyekszem jól öltözni, sőtt sokszor van hogy mondják is a lányok, és igen van sok lány akivel mindig jól beszélgetek stb stb, és hívtam is már el őket, de amikor meg megmondtam h bejön akkor meg nem csak barát...
2011. febr. 26. 11:54
 7/17 anonim ***** válasza:
Az öltözködés egy dolog, a lényeg h jóképű legyél, azon meg sajnos nem tudsz változtatni.
2011. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nos végülis rondának sem tartom magam, ,nem nem vagyok öntelt, de szerintem szép arcom van
2011. febr. 26. 13:47
 9/17 A kérdező kommentje:
írjatok még légysziii
2011. febr. 26. 16:24
 10/17 anonim ***** válasza:
küldj egy képet a mobil1024@freemail.hu-ra és megmondom 10-es skálán hanyas vagy 22L
2011. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!