Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nem az a letámadó, ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem az a letámadó, ismerkedő típus annak van esélye barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy ismerkedjek sokat lányokkal, de nekem nem megy az hogy csak úgy odamegyek egy vadidegenhez és elkezdek vele ismerkedni. Ez amúgy nem azt jelenti hogy vissza húzódó vagyok, mert amúgy barátokkal én vagyok az egyik akit a legnehezebb lelőni beszéd közben, és sok lány ismerősöm szerint vicces vagyok és van beszélőkém. Sőt idegenekkel is tudok beszélgetni, ha nyitnak felém, de fordítva nem nagyon. Pl suliba is van sok szép lány de nekem tudnom kell hogy érdeklődnek e irántam mert ha nem akkor nem fogok csak úgy odamenni, és ezt az érdeklődést valahogy nem tapasztalom.

Én nem tudok az a skalpvadász típus lenni, és így elég kevés embert ismerek, mindig is szűk baráti köröm volt, persze sok ismerős van akivel jól el tudok beszélgetni de az más. Így baráti társaságban nincs most egy lány se ráadásul.

Az az igazság hogy már nagyon frusztrál ez a szituáció, ennyi idősen még egy barátnőm sem volt. Persze ennek sok oka van de most változtatni akarok ezen. De nem tudok az lenni aki nem vagyok, én életben se vagyok az az agresszív típus, én nem megyek elébe a dolgoknak hanem megvárom még azok jönnek és úgy alakítom ahogy megérzésem szerint jó. Lehet hogy ez a passzív életmód nem jó, ilyen ember nem fog találni magának párt?

21/F


2011. okt. 27. 23:03
1 2
 1/11 WhiteLabel ***** válasza:
nincs.
2011. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsi.
2011. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

"nekem nem megy az hogy csak úgy odamegyek egy vadidegenhez és elkezdek vele ismerkedni."


Akkor soha nem lesz senkid. Ez ilyen egyszerű.


"nekem tudnom kell hogy érdeklődnek e irántam mert ha nem akkor nem fogok csak úgy odamenni, és ezt az érdeklődést valahogy nem tapasztalom."


Szóval tutira akarnál menni. Pedig ez nem így működik. Ha odamész nem tudhatod mi lesz a vége, lehet hogy elküld lehet hogy nem. Vannak helyzetek az életben amikor nem tudhatod mi lesz a végkifejlet, lehet hogy jó lesz, lehet hogy nem. De bele kell ugrani ha jót akarsz magadnak. Nem hiába mondják hogy bátraké a szerencse.

Te félsz attól hogy esetleg rossz lesz a végeredmény. Hadd súgjak meg valamit: a kudarcok azért vannak mert azokból lehet tanulni. Azok által válhatsz valamiben egyre jobbá. Nem jöttél be a legutóbb megszólított lánynak? Gondolkozz el azon hogy miért. Még jobb: kérdezd meg tőle ott helyben hogy miért nem jössz be neki! Ha jó a végeredmény az siker, de sikerből önmagában nem lehet tanulni, ahogy megbecsülni se fogod egy idő után ha nem kell alaposan megküzdened érte, sok-sok kudarcot átélni míg eljutsz oda.


"én életben se vagyok az az agresszív típus, én nem megyek elébe a dolgoknak hanem megvárom még azok jönnek és úgy alakítom ahogy megérzésem szerint jó."


Ezt nem agresszív típusnak hívják hanem előrelátónak. Elébe megy a kihívásnak (amellett hogy ő is fél) mert így lehet sikerélménye, úgy nem ha megvárja hogy ölébe pottyan minden mert akkor semmit se fog elérni. Te is lehetsz ilyen (mármint magabiztos) ha szembemész a félelmeiddel pl. ismeretlen emberek megszólításával!

2011. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez nem félelem, én egyszerűen ilyen vagyok nem tudom körül írni, de mindig az a megfontolt típus voltam, aki inkább kihasználja az alkalmat mint megteremti. Én ezt nem gyengeségnek fogom fel.

Jó értem hogy nem sok van de még is. Persze ott a kudarc élmény is, de inkább az van bennem hogy minek zavarjak valakit, lehet ép vár valakit, vagy fontos dolga van, tanul stb. Teljesen természet ellenes számomra ez az ismerkedés. Egyrészről nem mehetsz oda úgy hogy akarsz valamit, de fölösleges köröket se szeretek tenni hogy valami triviális kifogással odamegyek hozzá beszélgetni. Inkább szeretem azt ha egy közös társaságban vagyunk és úgy beszélgetek vele. De ez ritka mostanság.

Ha nekem kell a támadónak lenni akkor nagyon természetellenesen viselkedem. Nem azt várom hogy a csaj nyomuljon rám, de hogy valahogy jelezze hogy érdeklem, és akkor én onnan már megteszem a kezdőlépést mert tudom hogy egy minimális kapcsolat amiből lehet kommunikációt építeni.

Ilyen az is ha pl leejtek egy tollat és valaki felveszi és elkezdek vele beszélni de ha nem ejtem el akkor marad egy távolság. Na most eldönthetem hogy leejtem szándékosan vagy megvárom még leesik. Én az utóbbiba tartozok. Tudom hogy ez sokaknak nem érthető, de én már csak ilyen fura vagyok :P

2011. okt. 27. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyiszor olvastam már hogy már elegem lett abból hogy azt szajkózza csak a verejtékes siker az értékes, a könnyűn sikert meg nem becsüli meg valaki. Ez BAROMSÁG. Csak így egyszerűen. Én tudok örülni a könnyű sikernek, a lényeg hogy siker. Ha ugyanazt elérhetem anélkül is hogy derékig kéne a sz@rban gázolnom, vajon merre fogok menni?
2011. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Antimod ***** válasza:
100%
Ismerkedj neten. Így tényleg azzal randizol, aki legalábbis minimálisan érdeklődik. De készülj fel, így is rengeteg csalódás fog érni, mind külsőben, mind belsőben. Az is lehet, hogy te nem jössz végül be a lánynak. A csalódásokat ott sem lehet kikerülni, de talán kevésbé kell hozzá "bátornak" lenni.
2011. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem jött be, nem a csalódás itt a lényeg. Hanem az hogy én úgy akarok ismerkedni hogy nem csak odamegyek egy vadidegenhez és kitalálok valami random témát aztán hátha érdeklődik hátha nem alapon lesz ami lesz. Hanem azt hogy az az ismerkedés természetes legyen és nem mesterkélt. De a lányok nem jönnek oda hozzám és ritka az olyan esett mikor valakivel beszélgetnem kell. Nem azért mert én nem akarok de nem én vagyok az első akihez odamennek vagy leállnak beszélgetni.
2011. okt. 28. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj oda nyugodtan, ha külsőre bejössz a lánynak, akkor tuti a siker!
2011. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes megközelítés. Ha jól értem te úgy akarsz ismerkedni, hogy nem akarsz odamenni a lányhoz, mert az hú, milyen már, meg feszélyez stb. Viszont elvárod, hogy odamenjenek hozzád, vagy várod a tökéletes alkalmat, a tökéletes pillanatot az ismerkedéshez. Ez sajnos nem így megy. Ha mondjuk suliban vagy, és bejön valaki,de nem mersz odamenni, akkor csináld azt, hogy érdeklődj az adott lány felől valakinél, havernál, bárkinél, aki ismeri őt. Vagy mosolyogj rá, ha elmész mellette a folyosón, vagy köszönj rá csak úgy. Vannak apró jelek, amikből kiderülhetnek dolgok, hogy bejössz-e neki, vagy közömbös vagy stb. Tudni kell értelmezni a jeleket. Nem kell direkt nyitni, puhatolózni kell. Vannak a neten direkt odamenős-leszólítós-csajozós videók.. Hát nem tudom, az ilyen max annak jó, aki nagyon nagy dumás, magabiztos, és tényleg jól néz ki. Akkor lehet sikered talán. De ezt a leszólítós dolgot általában egy normális lány nem szereti. Én pl az esetek többségében neten ismerkedek, talán mondhatom, hogy sikeresen. Bár az elején nekem se tetszett, de sok előnye van, persze hátránya is, ahogy mindennek. De nekem ez jött be, jelenlegi barátnőmet is neten ismertem meg és jól megvagyunk. Neked is meg kell találnod, hogy melyik élethelyzetben tudsz oldottan ismerkedni.
2011. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Taho válasza:
100%

Ismerős gondolkodás, de ne aggódj így is fogsz találni valakit, tudom mert én is ilyen vagyok és van barátnőm. Mondjuk szerintem arra mindenképpen szükséged lesz, hogy némi bátorságot összegyűjts mert különben hogy fogod neki elmondani hogy járjon veled vagy valami...

Az pedig tényleg igaz hogyha teljesen passzív vagy akkor az olyan mintha ott se lennél egyik lány se fog rád figyelni. És egyetértek az előttem lévőkkel figyel a reakciókat sokat segítenek akármilyen nehéz észrevenni őket!

2011. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!