Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet intelligens hölgyekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet intelligens hölgyekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyannal, aki diplomás és azért diplomás, mert tényleg értelmes, és szereti a munkáját, nem pedig azért, mert ma már minden második ember bekerül egy főiskolára.


A múzeumok, kiállítások nem jönnek be. Ott jóformán csak gyerekek és az őket kísérő nagymamák vannak. Voltam már sokszor a Füvészkertben, a Természettudományi Múzeumban, Mezőgazdasági Múzeumben, a Nemzeti Bankban, a Várban, tudom, mit beszélek.


A romkocsmákban, ha értelmes főiskolással, egyetemistával, végzettel találkoztam, ő már valakinak a valakije volt, vagy éppen abból a bizonyos minden másodikból származott.


A netes társkeresők a szem- és hajszínre vannak kihegyezve. Egyben nem szerepel olyan feltétel, hogy kinek mi a munkája és melyik egyetemen végzett. És az ott összegyűlt társaság sem igazán az elithez tartozó.


Az exemet annak idején az egyetemen ismertem meg, amikor demonstrátorkodtam. Sajnos végül szétváltak útjaink. Azóta nem találkoztam még egy ilyen lánnyal.


Utoljára értelmesebb hölgyekkel a KRESZ oktatáson találkoztam. De hát azt csak egyszer lehet megcsinálni, ha meg teherautóra kérnék engedélyt, ott már biztosan nem a diplomások lennének túlsúlyban.


Pedig még vannak értelmes nők. A metrón láttam egy lányt, aki a Veterán autósújságot olvasta, egy másik pedig az Ötös számú vágóhidat. De ők hol ismerkednek?


34/F


2011. febr. 27. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
könyvtárban?
2011. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a diplomás elméleted eléggé furcs, mert szerintem egy olyan ember akit te keresel nem biztos, hogy értelmesebb mint az akinek csak egy szakközépiskolája van.
2011. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne menjunk, mar bele megint ebbe a szakmunkas, diplomas vitaba :S

A kerdesre valaszolva, pedig marad az internet, vagy kozos ismerosok altal.

2011. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nekem is fura. Miért kéne egy ismerkedős oldalon kiírni, hogy ezen és ezen az egyetemen/főiskolán végeztem, ez és ez a munkám, amit persze imádok?! Nem értem a logikát... Én pl egy kis főiskolán fogok mérnökként végezni, ezután szeretnék BME-re menni mesterképzésre. Már most imádom az egészet, holott még csak az első diplomám sincsen meg. Számomra egyértelmű hogy életem végéig ilyen dolgokkal szeretnék foglalkozni, viszont nem érzem úgy, hogy ha pl regisztrálok valahova, akkor azonnal közzé tegyem, hiszen ha valaki diploma alapján ítél meg, az már régen rossz! Valószínűleg ha elmondanám a főiskola nevét, engem is körberöhögnél... csak azért mert egy eldugott kis iskola, azonnal be lennék kategorizálva egy kevésbé intelligens csajjá, és anélkül, hogy mondjuk megkérdeznéd, miért nem BME-re, vagy bármely más kicsit nevesebb műszaki egyetemre járok, tovább lendülnél, mondván hogy "úristen".


A diploma, és az hogy valaki szereti a munkáját ma már nem egyenlő azzal, hogy az illető intelligens is!

Miért nem ismerkedsz metrón? Szólítsd meg azt, aki számodra éppen elég intelligens könyvet/újságot olvas, és majd meglátod mi lesz.

2011. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyjából egyetértek a hozzászólásokkal, csak a könyvtár ötlet kivételével nem sokat segítenek rajtam. A diploma valóban nem határozza meg a tulajdonságokat, intelligenciát, de a kettő között azért határozottan korreláció van.


Egy szakközépiskolással általában nem lehet beszélgetni "magasröptű dolgokról", amik persze nem is biztos, hogy olyan magasröptűek, csak éppen más érdeklődési kör. Ilyenekre gondolok mint pl. az aminosavak kémhatásáról (barátaimmal nemrég például ez került szóba a "lúgosító hisztéria" kibeszélése alatt), vagy az épületek k tényezőjéről, a szoláris nyereségről (felújítás előtt állok), vagy nagyfeszültségű generátorokról (hobby), vagy hogy ha a görögök gömb alakúnak képzelték a Földet, akkor a középkorban miért gondolták megint laposnak. Szeretném, ha a jövendőbelim nem unná magát halálra mellettem. Eddig ezen a téren nagyon negatív tapasztalataim vannak.


Számomra épp ezért fontos a végzettség, de nem az, hogy BME vagy Gábor Dénes (bár ez utóbbi elég gáz), hanem a típus. A netes társkeresőkön a "főiskola/egyetem" eddig szinte kivétel nélkül Corvinus-os, vagy egyéb közgáz/média/kommunikáció végzettségű hölgyeket rejtett, és amikor kiderült, hogy melyikünk melyik kasztba tartozik, szinte visítva menekültünk egymás elől. (Ő is tőlem, én is tőle.) Eddig még csak véletlenül sem ütköztem vegyészbe, építőmérnökbe, fizika-biológia szakos tanárnőbe.

2011. febr. 27. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor most beleütköztél egybe (megnyugtatásul nem GDF-ről), bár azért az aminósavas témánál lehet én is halálra unnám magam, hiszen nem sok közöm volt a kémiához és nem is lesz, csak annyira amennyit a diplomámhoz muszáj megtanulnom, hiszen abszolút nem szeretem!

Viszont még mindig fenntartom azt, hogy ezek a témák sem diploma függők. Én pl első éves építőmérnök hallgató vagyok, vizes területen, még is el lehetett velem beszélgetni 3 évvel ezelőtt is arról, hogy mennyit lehet spórolni pl a napenergia felhasználásával, de még az árvizekről vagy épületekről is, hiszen engem ez érdekel, ugyanakkor mint feljebb említettem, velem valószínűleg a kémiáról az életben senki nem fog beszélgetni, mert valahol mélyen csak az életem megrontójának tartom! :) Ez többnyire érdeklődési kör, és nem diploma függő, arról nem is beszélve, hogy két kezeden megtudod számolni egy évfolyamra hány mérnök hallgató lány jár, és ha ezt múlt időben nézzük valószínűleg egy kezed is elég lesz.

Ha egy biológus párod lesz, lehet szereti a biológiát, de ki nem állhatja az építészetet. Ha építőmérnök párod lesz lehet imádja a vizeket, a hidakat, az utakat, az építményeket, és ezzel kapcsolatos dolgokat, de ki nem állhatja a biológiát és a kémiát. Ha vegyész ismerősöd lesz, ugyan így előfordulhat hogy az érdeklődési körötök csak részben egyezik. Ha mindenképpen ilyen rétegből szeretnél válogatni, akkor nézz körül az egyetemek, főiskolák fórumain, hogy az adott karok hova szerveznek bulikat, összejöveteleket, stb, és menj el egyikre másikra, ha nem zavarna a korkülönbség. Hogy már egy dolgozó biológiatanár mondjuk hova jár kikapcsolódni, erről sajnos fogalmam sincs, így ebben segíteni nem tudok! Esetleg ha van olyan kávézó, kocsma a környéken ahova "idősebbek", azaz nem tinik járnak elsősorban, nézz be oda!

2011. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Másik bolygón!
2011. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az utolsó poén is jó volt, remélhetőleg azért nem igaz.


Megintcsak nagyjából egyetértek a leírtakkal. Nekem már az is elég ha részlegesen egyezik az érdeklődési kör. Csak nekem az eddig összefutottakkal az érdeklődési körünk metszete nullhalmaz volt. Úgymint blockflüte szak, ingatlanos, banki értékesítő. A hobbijaink sem stimmeltek.


Szerintem a 12-14 év korkülönbség azért már eléggé nagy, ezért egyetemi rendezvényekre már kevésbé látogatnék el.


A kávéház viszont tényleg jó ötletnek tűnik.

2011. febr. 27. 16:52
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyébként az aminosavas téma nem is annyira unalmas. Mindössze arról beszélgettünk, hogy bár a nevük sav, a természetben előforduló kb. 20 fajta aminosav fele lúgos kémhatású.


Ezenkívül pufferelő hatásuk is van: savas anyagokat jóval kevéssé savassá tesznek, és a lúgosakkal is ezt csinálják.


:)

2011. febr. 27. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ettől még nem szerettem meg a kémiát! :D VISZONT ha valakinek sikerül felkeltenie az érdeklődésemet iránta, annak örök lekötelezettje maradok azt hiszem...
2011. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!