Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfelelő téma lenne első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő téma lenne első randira, hogy mi történne a világgal, ha a Planck-állandó értéke megváltozna?

Figyelt kérdés
Mit szólna ehhez egy csaj?
2011. febr. 28. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ink. azt hoznám fel témának, hogy mi lenne, ha majd 1x a szájatok közötti változó légüres távolság a 0-ra csökkenne. ^^ (egy F voltam)
2011. febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
utsó adja.:)
2011. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Naa, de most komolyan. :D
2011. febr. 28. 01:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha azt akarod hogy ne vegyen komolyan... nem értem, miért jönnek a pasik folyton lényegtelen dolgokkal. Tessék mondani, a magfúzióval mi lesz? Vagy az egyesÍtett térelmélettel? Komolyan azt hiszed, hogy egy valamire való nőt le tudsz kötni a Planck szösszenettel?

Pfejj! Még érned kell, fiacskám!

2011. febr. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem nem lenne gondom vele, és ha értesz a témához, akkor le is tudnál nyűgözni, de villogni ilyenekkel inkább az első randi után kellene :D A tudományos fejtegetés inkább egy haladó kapcsolatot minősít, első randin még nem ismered a lányt, ott pont az a lényeg, hogy egyéb dolgok kiderüljenek :) Utána már simán, én örülnék :D Cserébe viseld el, ha én meg embriológiából tartok neked kiselőadást xD
2011. febr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
06:19 nekünk randiznunk kéne :P
2011. febr. 28. 07:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán :D
2011. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

buta liba csaj : rágózik és közbe: aha..na csáá -.-"

átlag csaj : .. mivan?? hihetetlen miket tudsz. :)

okos csaj, ha érdekli a fizika:.. Dirac-állandó ? kvantummechanika ?...(és eldumáltok )

2011. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.......

Egyembe jut az agymenőkből, egy rész amikor Sheldon és a barátnője azt játszották, mi történt volna ha....

És az egyik kérdés az volt ha 2 afrikai ország között zajlott volna az első világháború ki győzött volna és miért.......

2011. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!